Loading...

Proszę o modlitwę w chorobie... | Forum Nowenny Pompejańskiej

Asia
Asia Kwi 25 '15, 09:28

Dziwnie jest mi tak pisać o sobie, ale znajomy ksiądz powiedział, że w chwilach kiedy już nie mam sił i nie potrafię się modlić dobrze jest poprosić kogoś o wsparcie modlitewne. Tak więc proszę z całą serdecznością - dziesięć dni temu przeszłam 5 już operację jelit. Przez najbliższe miesiące nawet nie dowiem się, czy ona się udała. Żyje w strachu, chciałabym funkcjonować, chodzić i jeść normalnie, dokończyć w końcu studia. Boje się, że nie zniosłabym kolejnej porażki. Ból wydaje się mniejszy, kiedy człowiek ma nadzieję, a moja nadzieja jakby coraz mniejsza się stawała i słabsza...Zdaje sobie sprawę jak wielu ludzi na świecie choruje i cierpi - serce się kraja na samą myśl - poznałam wiele wspaniałych kobiet w Klinice, wiele z nich miało ciężkie odmiany raka. Dlatego proszę też o modlitwę za nie - Panią C, J, D, H i mamę Pauliny. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i z góry dziękuje!

Ilona
Ilona Kwi 25 '15, 14:29

+

Dorota
Dorota Kwi 25 '15, 19:38

Otulę Cię modlitwą swą . Asiu +

Niech Ci Pan Bóg błogosławi !

ANNA
ANNA Kwi 25 '15, 20:49

Będę odmawiała koronkę do Miłosierdzia Bożego prosząc Pana Jezusa o zdrowie dla Ciebie i dla Pań, które polecasz. Niech Ci Pan Bóg błogosławi i obdarzy potrzebnymi łaskami.

Besia
Besia Kwi 25 '15, 22:00

Asiu +  Niech Pan Bóg błogosławi Tobie i tym Paniom ,niech Matuchna ma was w opiece .

 

Asia
Asia Kwi 26 '15, 13:14

Bardzo wszystkim dziękuję! + 

Ewa
Ewa Kwi 26 '15, 15:35

Ja równiez otaczam modlitwą,Niech Pan Bog Błogosławi,pozdrawiam serdecznie:)

 

Darius
Darius Kwi 26 '15, 18:33

Ja też +

 

Iza
Iza Lip 4 '15, 19:32

Dziś wieczorem pomodlę się do Najświętszej Matki w waszej intencji :) Bądź silna i nie poddawaj się :)