Loading...

prośba o modlitwę | Forum Nowenny Pompejańskiej

Kamila
Kamila Maj 4 '15, 14:48

Wiem, że ludzie mają gorsze problemy i im modlitwa bardziej jest potrzebna, jednak czuję, że potrzebuję pomocy. Otóż bardzo pragnę dostać się na wymarzony kierunek studiów, jednak już rok jeden sobie odpuściłam, bo nie udało mi się dostać, więc poszłam na kurs o podobnym kierunku. Nie wyobrażam sobie, żeby iść na inny kierunek, ponieważ studia wiążą się z wydatkami, dlatego tracić pieniądze na naukę czegoś na siłę nie chcę. Zważywszy, że musiałabym obciążyć rodziców wydatkami. Zależy mi strasznie na studiowaniu akurat tego kierunku. Jednak trudno jest dostać się na niego. Jestem kłębkiem nerwów i nie potrafię normalnie funkcjonować. Pragnę, aby jedna z opcji wypaliła: studia dzienne na wymarzonym kierunku, bądź studiowanie tego zaocznie, ale wtedy dostanie pracy o którą aktualnie się staram, która by mnie rozwijała zawodowo. Jednak aktualnie ktoś został przyjęty na okres próbny i mogę tylko czekać na wyrok. Czuję się zagubiona. Bardzo chciałabym, aby w końcu udało mi się w życiu coś na czym tak bardzo mi zależy i by mnie uszczęśliwiło. Proszę o modlitwę, ponieważ boję się, że mogę nie zostać wysłuchana, a może ktoś pomoże wymodlić mi to.

Szczerzę dziękuję wszystkim, którzy będą się za mnie modlić

Besia
Besia Maj 4 '15, 15:51

Kamilko +

Karolina
Karolina Maj 6 '15, 22:09

Dobrze. Bądź dzielna Kamilko +

Ewa
Ewa Maj 7 '15, 09:18

+