Loading...

Nowenna odmawiana kilka dni naprzód | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Zbigniew
Zbigniew Sie 2 '15, 11:40

Witam serdecznie 

jestem w trakcie odmawiania części dziękczynnej NP, w dniu dzisiejszym mam wolne ale od dnia jutrzejszego przez 3 lub 4 dni bedę dłużej pracować w związku z czym pozostała część dnia będę odpoczywać przez około 3 do 4 godzin. Dlategomam pytanie czy jest możliwość odmówienia NP tzw naprzód kilka dni

z góry dziękuję za pomoc w wyjasnieniu tej sytuacji 

Monika
Monika Sie 2 '15, 12:56

Niestety nie da się niczego odmówić "na przód". Nowenna polega na CODZIENNYM odmawianiu trzech części Różańca więc będziesz musiał sobie jakoś to tak poukładać, żeby dać radę wywiązać się z tego zobowiązania :)

Pozdrawiam i życzę wytrwałości :)

Dorota Teresa
Dorota Teresa Sie 2 '15, 13:00
Niestety wg mnie 54 dni to 54 dni,modlimy sie kazdego dnia, nie mozna modlic sie na zapas.Napewno znajdziesz w ciagu odpoczynku jakas chwilke zeby odmowic nowenne,po 1 dziesiatce i dasz rade. Powodzenia.
Edytowany przez Dorota Teresa Sie 2 '15, 13:02
Karolina
Karolina Sie 2 '15, 15:00

W każdym razie będziemy się za ciebie modlić żebyś czas znalazł :) (zawsze są jakieś możliwości - ja jak nie miałam kiedy się modlić, bo pracowałam na okrągło to albo odmawiałam całość w drodze do pracy/z pracy, na przerwach, przy wykonywaniu codziennych obowiązków jak gotowanie czy sprzątanie, i w każdym innym wolnym czasie jaki się nadarzy). Dasz radę:) 

Piotr
Piotr Sie 3 '15, 07:38

Witaj Zbigniew,

Tak jak napisała Monika i Dorota. Nie ma takiej możliwości. Istota nowenny to odmawianie jej przez 54 dni bez przerwy, mimo ze nie jest to proste.