Loading...

Nowenna i inne modlitwy do sw. Moniki -patronki matek i żon . | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Propozycje
Besia
Besia Sie 14 '15, 11:50

27 sierpnia obchodzimy wspomnienie sw. Moniki ,patronki matek ,żon ;) Zachęcam wszystkie mamy i żony do odprawienia nowenny do tej świętej ,która wyprosiła nawrócenie dla swojego męża i syna -sw. Augustyna ;)

Jak ktoś chciałby odmówić nowennę przed uroczystośćią to od 18 do 26 sierpnia

Nowenna do św. Moniki

(odmawia się przez 9 kolejnych dni)

Święta Moniko, stroskana żono i matko, jakże wiele smutków przeszywało Twoje serce przez całe Twe życie. A jednak nigdy nie popadłaś w rozpacz ani nie straciłaś wiary. Z zaufaniem, wytrwałością i głęboką wiarą modliłaś się codziennie o nawrócenie swego męża oraz ukochanego syna, Augustyna. Twoje modlitwy zostały wysłuchane. Wyproś dla mnie taki sam hart ducha, taką cierpliwość i takie zaufanie do Boga, jakie Ty miałaś. Wstawiaj się za mną, droga św. Moniko, aby Bóg życzliwie wysłuchał mojej prośby za...... (tu wymień swoją intencję) i wyproś mi łaskę przyjęcia Jego woli we wszystkim. Przez Jezusa Chrystusa, naszego Pana, który żyje i króluje z Bogiem Ojcem w jedności Ducha Świętego, Bóg przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Inne modlitwy do sw. Moniki ;)

http://www.kajkowo.pl/index.php/modlsmonica-84

Edytowany przez Besia Sie 14 '15, 11:55
Dorota Teresa
Dorota Teresa Sie 14 '15, 15:24
Mnie zachecac nie trzeba ;) Juz wpisalam w zeszycik.
Besia
Besia Sie 14 '15, 15:27

Super;)

Ilona
Ilona Sie 14 '15, 21:59

Dziękuję ♥