Loading...

Prosze o westchnienie | Forum Nowenny Pompejańskiej

Dorota Teresa
Dorota Teresa Lis 22 '15, 13:57
Kochani jutro /23.11./ o godz 9.00 mam pierwsza sprawe rozwodowa.Prosze Was kto bedzie mogl i zechce byc ze mna wt ym czasie, o krotka modlitwe, chociaz jedno Zrowas Maryjo. Dziekuje wszystkkim ktorzy modlili sie dotychczas w mojej intencji,tez nie zapominam o Was w mojej modlitwie. Krolowo Rozxanca Swietego modl sie za nami.
Ilona
Ilona Lis 22 '15, 15:25

Obiecuję modlitwę w tym czasie.

Panie Boże niech się stanie wola Twoja, miej w opiece Dorotę oraz jej męża i napełnij Duchem Świętym wszystkich ludzi, którzy w dniu jutrzejszym będą decydować o losie ich małżeństwa. 

Dorota Teresa
Dorota Teresa Lis 22 '15, 15:31
Dziekuje Ci Ilonko, tak niech sie stanie wola Jego, bede sie czuc razniej wiedzac ze jestes za mna.<br />
Edytowany przez Dorota Teresa Lis 22 '15, 15:32
Dorota
Dorota Lis 22 '15, 22:34

Dorotko, modlę się za Was , ale jutro o tej porze będę szczególnie w modlitwie.

Niech Wam Bóg błogosławi!

Besia
Besia Lis 22 '15, 23:00

Dorotko pamietam +

Dorota Teresa
Dorota Teresa Lis 23 '15, 14:26
Dziekuje Wam, czulam Wasza obecnosc, przezylam nawet nie bylo tak strasznie...Ale moj maz niestety idzie w zaparte i nie chce zmienic swojej decyzji, pozostaje mi tylko udowodnic ze to on jest winny. Bylam spokojna i opanowana, chociaz przy skladaniu zeznan mojej tesciowej malo nie wybuchnelam smiechem,takie opowiadala bzdury az sad ja upominal zeby nie recytowala tego co sie wyuczyla na pamiec tylko odpowiadala na pytania.
Ilona
Ilona Lis 23 '15, 15:51

:) :) :) 

Dorota
Dorota Lis 23 '15, 21:19

Dorotko, na Twoim miejscu nie poddawałabym się, mimo wszystko jeszcze goręcej bym się modliła...

Dorota Teresa
Dorota Teresa Lis 23 '15, 21:32
Tak. będę się nadal modliła nie zamierzam się poddawać