Loading...

wybór intencji | Forum Nowenny Pompejańskiej

Malgosia
Malgosia Lis 25 '15, 16:46
Mam pytanie, czy o uratowanie malzenstwa można wybrać intencję jedną o uwolnienie od zła i drugą o milosc małżeńską. Chcę odmawiac 2 nowenny jednocześnie,
Dorota Teresa
Dorota Teresa Lis 25 '15, 18:42
Malgosiu, ja jestem w trakcie rozwodu, modlilam sie o nawrocenie meza, o uleczenie jego serca z wszelkich zranien i wypelnienie woli Bozej w malzenstwie / ta ostatnia intencje podpowiedzial mi ksiadz/, w sunie odmowilam 5 nowenn w intencji ratowania malzenstwa.Mysle ze o milosc to chyba nie ma co sie modlic, to moje zdanie, nie wiem jaka jest twoja sytuacja ale moze wybierz jakas konkretna intencje. Najpierw trzeba uleczyc pewne rany, a o muilosc mozesz pomodlic sie pozniej. Takie jest moje zdanie, zrobisz jak zechcesz ale musisz pamietac ze to wszystko wymaga czasu i wielkiej pokory, zaufania i zawierzenia wszystkiego Jezusowi i Maryji.Ratowanie malzenstwa to dlugotrwaly proces i trudny. Zycze Ci wytrwalosci i serdecznie pozdrawiam.
Dorota
Dorota Lis 25 '15, 20:10

Małgosiu, dwie Nowenny Pompejańskie mogą być dla Ciebie obciążeniem, aby dobrze je przeżyć trzeba naprawdę czasu, bo najważniejsze w tym jest rozważanie  Tajemnic, chyba że potrafisz jednocześnie odmawiać i rozważać.  Może zmów  jedną w intencji  uratowania małżeństwa, a o uwolnienie od zła podejmij jakąś krótszą, np. jedna z   modlitw do Krwi Chrystusa - Różaniec do Krwi Chrystusa, Litanię do Krwi Chrystusa , czy Litanię Zwycięstwa. Ponadto polecam 30-dniowe nabożeństwo do św. Józefa.

Malgosia
Malgosia Lis 26 '15, 08:09
Dziekuje za Wasze odpowiedzi. Myślałam, że intencja o milość małżeńska uwzględni wszystko. Zmowilam już nowennę w intencji umocnienie sakramentu małżeństwa. O uwolnienie dodatkowo chcę zmawiać, bo niestety osoby trzecie pomagaja w rozbiciu małżeństwa. Dziekuje za porady.