Loading...

Czy to coś złego? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Mateusz
Mateusz Gru 30 '15, 22:43
Pytanie kieruję do Pań. Czy to coś złego że pociągają mnie dziewczyny, kobiety które mają duży lub bardzo duży.... biust?
Martuś
Martuś Gru 30 '15, 22:58

Sama posiadam duzy biust. Gdzie sie nie rusze, tam slysze komentarze od Panow na jego temat. Z jednej strony to mile dostawac komplementy, ale z drugiej to czasami jest mi juz glupio tego sluchac (szczególnie jak rozmawiam z kimś po raz pierwszy). Zazwyczaj Panowie, ktorzy od razu zwracaja uwage na biust sa u mnie skresleni.. Lubie, jak ktos najpierw zwróci uwagę na mój charakter, osobowość..

Dorota
Dorota Gru 31 '15, 00:45

Hmm To zależy , czym się kierujesz w tym Twoim lubieniu , Mateuszu :) 

Jeśli nie wynika to z Twojej pożądliwości, nie uważam tego za złe, każdy z nas ma jakiś swój gust. Gdy ten gust wynika   z naszych pobudek czysto  estetycznych ( ja np. też gustuję  w pewnego typu mężczyznach jeśli chodzi o wygląd  i  nie ma w tym moim upodobaniu  nic związanego z pożądliwością), jeśli nie przekreśla to innych dziewczyn, kobiet , to nie jest złe. Jak napisała Martuś, lepiej patrzeć w serce , bo wygląd  o nim nie świadczy, a chyba nie chciałbyś być z dziewczyną z wielkim biuście a o pustym sercu, a taka się może Ci przydarzyć, gdy będziesz szukał tej z biustem  nie patrząc na serce ..

rewers
rewers Sty 2 '16, 13:17

Dziewczyna wolałaby pewnie usłyszeć, że jest kochana za serce jakie ma, a nie za biust.

Jacek
Jacek Mar 3 '16, 10:45
Nie ma w tym nic złego. Wszystko zależy od tego co robisz z tym faktem. Ponieważ jak sam Bóg kiedyś powiedział: Nie to jest nieczyste co wchodzi do człowieka tylko to co z niego wychodzi. ;)
Monika
Monika Mar 3 '16, 13:49
Temat został przeniesiony Poznajmy się.