Loading...

Mało nas! | Forum Nowenny Pompejańskiej

Kasia
Kasia Lut 10 '12, 20:38
Czy będzie więcej osób?
GG
GG Lut 11 '12, 18:54
To zależy od odwiedzających blog www.pompejanska.rosemaria.pl czy zechcą tutaj dzielić sie swoimi przemyśleniami, łaskami, trudnościami itd :) mamy nadzieję, że zechcą!
MD
MD Lut 16 '12, 19:18
Witajcie!
Bardzo mi miło, że powstało forum przy stronie :)
Odmawiam NP trzeci raz, prób miałam 5.
Jak tylko kończę, czegoś mi brakuje.
Poczytałam różne orędzia Maryi i w prawie każdym występuje nawołanie do odmawiania różańca. Kiedyś modlitwa różańcowa wydawała mi się długa i nudna, teraz bardzo szybko leci.
Jestem dosyć młodą żoną (2,5 roku), mam 3 miesięczną córkę.
Pozdrawiam Was serdecznie!

MD
MD Lut 17 '12, 12:21
Lenas, dzięki za powitanie! Z ciekawością czytałam Twoje posty o NP i Twojej córeczce, bardzo się cieszę, że różaniec przemienił Twoje serce. Wielkim szacunkiem darzę osoby wychowujące chore dzieci - mój mąż także jest bardzo chory (na serce) i wiem jaki to był trud jego mamy, aby przetrwać wszystkie operacje i powikłania.
Zaskakujące jak bardzo czasem skutki modlitwy są odmienne od naszego planu :) Pozdrawiam Cię serdecznie!
Gabriela
Gabriela Lut 17 '12, 17:50
I ja dołączam. Nowennę Pompejańską odmawiam w intencji znalezienia pracy
Gabriela
Gabriela Lut 17 '12, 19:51
tylko dlaczego nic nie umiem znaleźć, dlaczego Bóg tak mnie doświadcza?
Tatiana
Tatiana Lut 19 '12, 14:55
Hej!Cieszę się,że powstało forum.Ilekroć wcześniej zaglądałam na stronę i czytałam świadectwa bądż odpowiedzi na nie znajdowałam odpowiedzi na swoje pytania.Cieszę się,że jesteście!
MD
MD Lut 20 '12, 12:59

Cytat z Tatiana Hej!Cieszę się,że powstało forum.Ilekroć wcześniej zaglądałam na stronę i czytałam świadectwa bądż odpowiedzi na nie znajdowałam odpowiedzi na swoje pytania.Cieszę się,że jesteście!
Też tak miałam.
Na innym forum był na stałe przyklejony wątek o NP i były grupy osób startujących jednego dnia.
8 września zaczęły ponad 54 osoby!

To dawało wsparcie. Jak ktoś miał trudności w modlitwie, pozostali modlili się za niego o wytrwałość.

Może i tutaj znaleźliby się chętni do wspólnego startu NP?
Obecną NP kończę 21 lutego.
22 lutego zaczynam kolejną

marek
marek Lut 20 '12, 13:05
Cytat z MD 22 lutego zaczynam kolejną

Zdaje się, że to Środa Popielcowa, jeśli tak, to skończysz w Niedzielę Miłosierdzia
Gabriela
Gabriela Lut 25 '12, 20:41
Ja się cieszę że powstało forum Nowenny Pompejańskiej. W tym roku mija 17 lat jak byłam w Pompejach w bazylice, tam z moją grupą pielgrzymkową mieliśmy mszę na grobie bł. Bartolo Longo, do dziś pamiętam. Nie spodziewałam się że minie kilka lat a ja bedę odmawiac Nowennę i zwiążę się na stałe z Pompejami
marek
marek Lut 25 '12, 21:08
Gabrielo, a może założymy wątek nasz wyjazd do Pompejów? Bedziemy mogli więcej napisać na dany temat.
MD
MD Lut 26 '12, 00:39
Ja byłam w Pompejach, ale oglądaliśmy tylko ruiny :(
Wielka szkoda - ale chętnie bym taki wątek podczytała, aby wiedzieć, co oglądać następnym razem
Gabriela
Gabriela Lut 26 '12, 08:36
można założyć
marek
marek Lut 26 '12, 23:15
MD, tak niestety często jest! Będąc przez tydzień w Pompejach napotykałem pielgrzymki (!) które skręcały do ruin, a pojedyncze osoby, które co nieco wiedziały o Sanktuarium, szły się pomodlić. Dodajmy, że od wejść do ruin do kościoła jest bardzo blisko, jedno z wyjść wychodzi niemal pod samą bazyliką.

Jeszcze dodam, że odwiedził nas na kolędzie ksiądz z parafii, który powiedział, że po prymicjach z innymi klerykami wyjechał na pielgrzymkę do Włoch. Zwiedzali wiele miejsc, w tym ruiny pompejańskie, a o najważniejszym sanktuarium różańcowym nie mieli zielonego pojęcia.

marek
marek Lut 26 '12, 23:19
Gabriela, zrobione :)

MD: dodam, ze szykuję na pompejanska.rosemaria.pl nowy dział: Pompeje turystycznie, czyli co i jak aby zwiedzić Sanktuarium i okolice na własną rękę. Możesz też zobaczyć to: 
Relacja z Pompejow
Besia
Besia Lut 28 '12, 22:08

Witam! Ciesze sie ,ze powstalo to forum  . Nowenne juz czwarta zaczelam  od Srody Popielcowej i skoncze (mam nadzieje )w Niedziele Milosierdzia Bozego .W Pompejach nie bylam ,ale czuje jakas wiez z tym miejscem ,taka tesknote, od czasu gdy poznalam nowenne pompejanska ,to od roku.

marek
marek Mar 2 '12, 12:00
Beata, wytrwałości! :)
Besia
Besia Mar 2 '12, 12:31
Dziekuje ! napewno wytrwam.
Jaskolka
Jaskolka Lut 9 '13, 20:57
W końcu i mi się udało zawitać na to forum :) przyznam, że krążyłam z tą myślą jak pies koło jeża już od dawna, ale coś mnie blokowało. Myślę, że mimo, że na tym forum nie ma super ruchu, ale tylko pozornie, bo jest cała masa ludzi, którzy nieśmiało i "z ukrycia" podczytują to forum, gdy potrzebują siły, wsparcia, odpowiedzi. Ja postanowiłam w końcu się przemóc i założyć tu konto, bo wiem sama po sobie jak mi pomagało czytanie tego forum, może i mi się kiedyś uda napisać coś przydatnego :) ;)
Jaskolka
Jaskolka Lut 9 '13, 21:09
:) dziękuję Bogusiu za miłe powitanie :)
Ja często przeglądałam to forum, zwłaszcza gdy miałam chwile słabości, nieraz żalowałam, że tak mało się dzieje, że mało postów dziennie dochodzi, a są one tak pokrzepiające (wbrew pozorom nawet te z powątpieniami) a sama nie miałam tu konta i w końcu doszłam do wniosku-jak to się mówi-trzeba zacząć od siebie :) Bo to przecież my-każdy z nas jest cegiełką, dlatego namawiam resztę czytających z ukrycia-ujawnijcie się i pokażmy, jak jest nas wielu! Wspierajmy się nawzajem :)
Edytowany przez Jaskolka Lut 9 '13, 21:10
Strony: 1 2 »