Loading...

potrzebuje pomocy i porady oraz modlitwy | Forum Nowenny Pompejańskiej

natalia
natalia Mar 6 '16, 21:09
Potrzebuje by ktos mi wyjasnil. Na sw. Bozego narodzenia maz powiedzial ze mnie nie kocha i niechce zemna jez byc po 15 latach. Koniec bo mu zle. Prosilam by dal szanse. Wyjechal do pracy za granice i tam mieszka i pracuje od 10 lat. Mial przemyslec. Mama powiedziala zacznij sie modlic nowenna pompejanska,zaczelam . Nie moglam sie skupic ,modlitwa szla jak szla bez skupienia. Ale bylo coraz gorzej w polowie modlitwy maz oswiadczyl ze ma kochanke i wnosi o pozew . Zalamalam sie pytam Maryji dlaczego przeciez sie modle. Dalej modlilam sie nowenna. Zostaly mi do konca 5 dni modlitwy. Wiem ze Maryja jej nie wysluch. Odlilam sie . Czy nie latwo nawrocic jedna osobe niz skrzywdzic wiela. Chodzi mi oto ze mamy dzieci, ze one beda cierpiec za taty bledy.
Besia
Besia Mar 6 '16, 21:37

Witaj Natalio ;) Będę modliła się w Twojej intencji.+

natalia
natalia Mar 6 '16, 21:44
Dziekuje
Besia
Besia Mar 6 '16, 21:50

Natalio módl się dalej . Ufaj !

Ściskam serdecznie;)

Dorota
Dorota Mar 6 '16, 22:24

Natalio, wycisz swoje myśli, nie miej też żadnych złych myśli o mężu i tej kobiecie, jeśli się pojawią ,  przeproś Boga za nie od razu i walcz  w modlitwie o swe małżeństwo. Jest tutaj Radio Różaniec, modlimy się w nim m.in. właśnie za takie małżeństwa, jeśli jesteś w stanie dołączyć na żywo to postaraj się przez skype'a  lub telefon. W swojej modlitwie  osobistej również i Twoje małżeństwo dołączę.

natalia
natalia Mar 6 '16, 23:04
Dziekuje za modlitwe. Sprobuje sie modlic zwami . Wiem źe mam sie modlic i ufac ,bol w sercu nie potrafie tego wymazac. On jest dobrym czlowiekiem tylko poddal sie diablowi, chwilom rozkoszy.