Loading...

Wszystkie Nowenny Pompejańskie wysłuchane | Forum Nowenny Pompejańskiej

/krystyna
/krystyna Kwi 1 '16, 17:59

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się pod koniec stycznia 2015r w kościele. Modlitwę rozpoczełam w święto MATKI BOSKIEJ GROMNICZNEJ w intencji wnuczki z atopowym zapaleniem skóry, drugą za chłopaka mojej córki z guzem mózgu. Na kilka dni przed końcem części błagalnej modlitwę przerwałam z powodu nadużywania alkoholu przez mojego syna. Jednocześnie postanowiłam że niedam się złemu duchowi. W święto Zwiastowania Pańskiego rozpoczełam dwie Nowenny jedną o zdrowie wnuczkidrugą o zdrowie syna. Najświętsza Panienka wysłuchała mojej modlitwy. i wszystkie polecane modlitwy zakończyły się pomyślnie, dodatkowo razem z zakończeniem Nowenny syn dostał prace po alkohol nie sięga. Uwierzył w moc Nowenny. Od 8 września proszę Matkę Boską Pompejańską w dwuch Nowennach o łaskę uzdrowienia mojej  31 letniej córki Ani z bardzo żadkiego i złośliwego nowotworu. Bardzo wierzę ufam Bogu i Matce Różańca Świętego, że i tym razem nie zostawi nas bez jej matczynej pomocy.
                                                                                                                                                                                Krystyna

Kasia
Kasia Kwi 1 '16, 19:27

Miło czytać jak inne osoby są wysłuchiwane.. szkoda, że mnie to ominęło.. Życzę wielu innych wysłuchanych intencji :)

Jaro
Jaro Kwi 1 '16, 20:01

Skąd wiesz, co Bóg miał na myśli? Módlmy się dalej !!! (Ps 71, 20-21):

Zesłałeś na mnie wiele srogich utrapień, 
lecz znowu przywrócisz mi życie 
i z czeluści ziemi znów mnie wydobędziesz. 

Pomnóż moją godność 
i pociesz mnie na nowo!

Besia
Besia Kwi 1 '16, 20:18

Chwała Panu Krystyno za wysłuchanie Twoich próśb ,wierzę ,że i córce wyprosisz zdrowie;)

Edytowany przez Besia Kwi 1 '16, 20:19