Loading...

egzorcyzm Ojca Gabriela Amortha | Forum Nowenny Pompejańskiej

Luiza
Luiza Maj 5 '16, 13:04
Witam pisałam już jakiś czas na tym forum o swoich problemach w małżeństwie.Jak na razie po 2 NP nic się nie zmieniło jest nawet gorzej ,okazało się,że mąż okłamywał mnie od samego początku ,ze zdradzał mnie cały czas teraz wiem ,ze nawet przeprowadził się do niej a od pewnego czasu wrzuca na FB zdjęcia z nią choć nie mamy rozwodu ,pomijam już fakt ,ze opowiada na mój temat ,bzdury pt.ze to ja go zdradzałam i dla tego mnie zostawił,brak mi słów.Wzięłam do serca sobie wasze rady aby modlić się do krwi Jezusa i modle się od kilku miesięcy a teraz ostatnio znalazłam modlitwę egzorcyzm ojca Gabriela Amortha o uratowanie małżeństwa i moje pytanie czy ja mogę modlić się ta modlitwą czy ktoś może już to robił jestem załamana ,żadna modlitwa nie pomaga,nie wiem co robić nadal odmawiam litanię do Ducha Św,Litanię Dominikańską do Matki Bożej,,Modlitwę codzienną o ochronę rodziny przez Krew Jezusa,,Litanię do Najdroższej Krwi Chrystusa,Koronkę do Najświętszych Ran Pana Jezusa,do tego codziennie rano odmawiam modlitwę Zanurzenia we Krwi Chrystusa.Proszę Was o modlitwę za mojego męża Marka ,za mnie bo już nie daje rady i za moje małżeństwo,mam mysli samobójcze nie chce mi się żyć,w takim wstydzie nic dobrego mnie nie czeka o prócz problemów,wstydu.
Dorota
Dorota Maj 5 '16, 13:29
Luizo cały czas się modlę za Was, a w zasadzie modlimy, bo Wasze imiona mamy zapisane i modlimy się w radio różaniec, oprócz tego na skype.  Tobie jednak , jak widzę brak zaufania do Boga, to nie ilość modlitw ale nasza wiara,  nasze zaufanie jest ważne. Radzę ponadto nie obciążać się tyloma modlitwami , bo się wykończysz.

Widzę tę modlitwę o. Amortha, jest to katolicki egzorcysta, modlitwa ta  nakazuje odejść złym duchom w imię Chrystusa ( to ważne !), nie widzę niebezpieczeństwa , a o. Amorth ją poleca.



 
Luiza
Luiza Maj 5 '16, 13:36
Dziękuje Ci Dorotko ja już przez chwile zwątpiłam w słuszność tego egzorcyzmu ,wiem ,ze dużo jest tych modlitw ale nie wiem z której miałabym zrezygnować wszystkie są takie ważne .
Dorota
Dorota Maj 5 '16, 13:46
Jeśli odmawiasz Nowennę Pompejańską to masz Maryję za sobą, przeczytaj więcej o tej modlitwie Amortha  i skup się na tym , co on zaleca  i przy tych modlitwach pozostań, proś swoimi słowami natomiast  choćby tak -" Panie Jezu , Ty wiesz , że brak mi pełnego zaufania do Ciebie, moje obawy powoduję , że czuję  jak strach mnie ściska, przepraszam  Cię za to i proszę , ześlij na mnie swojego Ducha , by ożywił moją wiarę, dał mi poznać Twoją miłość " ... swoimi słowami, z serca proś o łaskę wiary i zaufania...