Loading...

czekam na wypełnienie intencji | Forum Nowenny Pompejańskiej

Monika
Monika Cze 5 '16, 19:58
Jestem po odmówieniu całej Nowenny Pompejańskiej. Była to moja pierwsza nowenna w życiu. Intecja nie została jeszcze wysłuchana, ale czekam na to. Matka Pompejańska nie dała mi tego, o co prosiłam (jeszcze), ALE odbarowała mnie łaską spokoju wewnętrznego, żywszą wiarą, lepszym zrozumieniem zagadnień zawodowych, co usprawnia mi pracę. Teraz odmawiam drugą nowennę. 


Żywy różaniec
Żywy różaniec Cze 5 '16, 23:12
Kochana Moniko,Twoja intencją na pewno została wysłuchana,nie ma nie wysluchanych modlitw.Tylko uwierz
Edytowany przez Żywy różaniec Cze 5 '16, 23:14
Besia
Besia Cze 5 '16, 23:36

Witaj Moniko;) Piękne to ,że dostrzegasz łaski ,które otrzymałaś ;) Cieszę się ,że zaczęłaś drugą NP .

Owocnej modlitwy ;)


Bożena
Bożena Cze 6 '16, 07:35
Witaj Moniko:) Myślę, że Maryja już jest w Twoim życiu i tak jak napisała Besia, pięknie, że dostrzegasz otrzymane łaski. Maryja wie co jest Ci teraz najbardziej potrzebne i Ona Cię poprowadzi, a Ty pozwól jej na to. Życzę Ci wielu łask, wytrwałości i pięknych przeżyć w czasie Nowenny Pompejańskiej:)
Dorota
Dorota Cze 6 '16, 10:23
Witaj Moniko:)))
Nie będę się powtarzać za koleżankami , jestem całym sercem z ich słowami. Dodam tylko , że już ogromną łaską jest to, że podjęłaś drugą Nowennę i tu już widać , jak Maryja pięknie Cię pociągnęła  :)  A zapewniam Cię, warto się w Maryi ręce oddać,  wytrwałości i pięknego  spotkania z Bogiem dzięki Niej Ci życzę :) 
Monika
Monika Cze 7 '16, 18:56
Dziękuję za słowa otuchy i wsparcia.