Loading...

Nowenna Pompejańska | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Bogumiła
Bogumiła Cze 23 '16, 19:51
Bardzo proszę o odpowiedź czy moja nowenna będzie się liczyć ale od początku odmawiam już druga nowennę Pompejańską, ale niestety we wtorek bardzo zachorowałam nie byłam w stanie odmówić w ten dzień nowenny  bo właściwie cały dzień spałam miałam bardzo silny nieżyt żołądka, w srodę odmówiłam pomału ale jakoś poszło, czy teraz muszę zaczynać całą nowenne od początku, czy mogę dalej, proszę o poradę, jeszcze dziś nie czuję się na siłach ale pomału odmówiłam nowenne, dziękuję

Dorota
Dorota Cze 23 '16, 20:02
Serce Twoje powinno Ci podpowiedzieć, a my w nim nie jesteśmy, wszak Nowenna uczy nas wytrwałości.   Przyszła mi jednak myśl związana z nieobecnością na Mszy Św. w niedzielę czy święto jakieś,  nie jest ta nieobecność grzechem ciężkim , gdy  choroba nie pozwala nam na to. Jeśli sumienie  Ci mówi - nie byłam naprawdę w stanie, to Jezus i Maryja się nie pogniewają  zapewne :)
Bogumiła
Bogumiła Cze 24 '16, 13:11
dziękuję, bardzo mi to pomogło bo gryzłam się tą sprawą, ale teraz wiem że mogę dalej odmawiać nowenne, jeszcze raz gorąco dziękuję za odpowiedź, chociaż tylko jedna ale budująca