Loading...

Zaliczony rok akademicki | Forum Nowenny Pompejańskiej

Mateusz
Mateusz Lip 8 '16, 23:57

Jestem studentem trudnego kierunku studiów. Z powodu obawy o nie przejście drugiego roku studiów szukałem skutecznej modlitwy. Trafiłem w internecie na nowennę pompejańską i zachęcony dużą ilością świadectw odmówiłem tę modlitwie. Wierzyłem w 100% skuteczność tej modlitwy jednak nie byłem pewien co do poprawnego odmawiania różańca przez ze mnie (modliłem się szybko, podczas modlitwy byłem rozkojarzony, przysypiałem, często odmawiałem różańce po północy więc już kolejnego dnia). Stwierdziłem, że należy się tym nie martwić bo najważniejsze to nie przerwać modlitwy, nie zniechęcać się i starać modlić się jak najlepiej się potrafi. Wytrwanie do końca opłaciło się: zdałem egzaminy w pierwszym terminie. Złożyło się na to wiele czynników: w tym pomoc wielu osób, łatwe pytania w mojej grupie :) Modliłem się także do świętych Piotr Jerzy Frassati i Józefa z Kupertynu - patronów studentów.

Chciałbym podziękować za pomocne strony w Internecie dzięki, którym dowiedziałem się o tej nowennie i nauczyłem odmawiać różaniec poprawnie.

Nowenna pompejańska jest potężną modlitwą w 100% skuteczną. Ma też pozytywny "efekt uboczny" jakim jest zbudowanie dobrego kontaktu z Maryją a także Bogiem co skutkuje otrzymaniem innych łask.

Polecam również modlitwę "Tajemnica szczęścia". Jestem w trakcie jej odmawiania. Zauważyłem, że pozytywnie ona uzależnia: nie można zasnąć dopóki nie odmówi się tej modlitwy.

PS. Może ktoś zdecyduje się na odmawianie nowenny w intencjach nietypowych: np. o kolejnego papieża Polaka albo wygraną Polaków w mistrzostwach Europy w piłkę nożną :D

Kasia
Kasia Lip 9 '16, 23:14

"Tajemnica szczęścia" - znam i również polecam. Ta modlitwa przemienia wnętrze człowieka.