Loading...

Chcę się wyspowiadac z całego zycia, ale wstydzę się wyznac swoje grzechy ! | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Ola
Ola Sie 20 '16, 06:31

Chcialabym wyspowiadac się z całego swojego zycia ,,,  po obejrzeniu na youtobe filmikow księdza egzorcysty Piotra Glasa juz wiem , ze mam wiele wiecej grzechów ,z których nie zdawałam sobie sprawy i jeszcze bardziej się boję i wstydzę wyznac kaplanowi wszystkie grzechy. Ten strach i wstyd powstrzymuje mnie przed spowiedzią , z ktorą i tak zawsze miałam problem.

Nie zaczynam Nowenny Pompejanskiej , bo sobie tlumaczę, ze nie zostanie ona wysluchana, bo jestem grzesznikiem.

Nie jestem szczesliwa, bo czuję i wiem , ze robię zle.

Bożena
Bożena Sie 20 '16, 07:07
Munchinko:) nikt nie jest bez grzechu. Pragniemy to zmienić, zrobić z tym coś i Ty właśnie masz takie pragnienie, spowiedzi generalnej. Myślę, że jak najbardziej powinnaś zacząć NP , Maryja pięknie prowadzi nas przez modlitwę w różne miejsca i otwiera nasze serca, przytula i pomaga nam odnaleźć właściwą drogę. Poproś Maryję aby Cię poprowadziła, pomogła przygotować się do spowiedzi, aby pomogła otworzyć Twoje serce, aby się nie lękało. Nie bój, nie obawiaj się księdza spowiednika. Ksiądz jest naszym pośrednikiem, a idziemy do Jezusa, spotykamy się z Nim, Jemu oddajemy to wszystko co w nas złe, On przebcza i przytula nas. A ja otulam Ciebie modlitwą i ufam, że Maryja Cię poprowadzi do swojego Syna, i Ty zaufaj +
Ola
Ola Sie 20 '16, 07:13

Dziękuję Ci Bożenko :-)

Besia
Besia Sie 20 '16, 10:31

Pan Jezus do siostry Faustyny -Dzienniczek

~~Niech się nie lęka zbliżyć do Mnie żadna dusza, chociażby grzechy jej były jak szkarłat”.

Munchinko kochana nie bój się, Pan Jezus czeka na Ciebie ;)

Polecam Ciebie Panu Bogu+

Renata
Renata Sie 20 '16, 15:06

Myślę, że mogłoby Ci pomóc umówić się z jakimś księdzem na spowiedź - rozmowę poza konfesjonałem. Łatwiej wtedy "wykrztusić" wszystko co w Tobie siedzi. Prócz tego nie trzeba się spieszyć, nie stworzy się za Tobą ogonek ludzi, który dodatkowo będzie działać na Twoje zdenerwowanie

Jeśli chodzi o wiele różnych grzechów z dłuższego okresu czasu to najlepiej byłoby poprosić o spowiedź generalną

Edytowany przez Renata Sie 20 '16, 16:36