Loading...

Witanie z pytaniem :) | Forum Nowenny Pompejańskiej

Monika
Monika Oct 27 '16, 21:39

Witam, mam na imię Monika, dołączam dziś do grona osób modlących się Modlitwą Pompejańską. To moje początki. Dlatego chciałabym spytać, jak dokładnie się modlić. To są 3 różańce dziennie, czy mogę odmówić je np. jednym ciągiem raz dziennie czy muszę tak wygospodarować czas by, właśnie modlić się 3 razy dziennie? Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pokładam wielkie nadzieje w Tej Modlitwie na uzdrowienie mojego taty.

Bożena
Bożena Oct 27 '16, 22:09

Witaj Moniko! :). W Nowennie Pompejańskiej odmawiamy trzy części różańca. Możemy odmówić różaniec w całości lub rozłożyć sobie poszczególne części na cały dzień.  Wszystko zależy od tego, jak wygląda Twój rozkład dnia,od pracy ,nauki. Najważniejsze jest to, żeby te trzy części były odmówione każdego dnia, a jak Ty je sobie rozłożysz zależy od Ciebie:)  Życzę pięknych owoców modlitwy oraz opieki Maryi i zdrowia dla taty.

 

Besia
Besia Oct 27 '16, 22:09

Witaj Moniko;) Nowennę Pompejańską można odmawiać jak się chce ,jeżeli ktoś woli jednym ciągiem ,a można też porozkładać sobie na części i odmawiać w różnych porach .

Życzę owocnej modlitwy ;)

 

Edytowany przez Besia Oct 27 '16, 22:11
Monika
Monika Oct 27 '16, 22:17

Dziękuję Besiu, już myślała, że nikogo tu nie ma i nikt nie odpisze  ;)

Edytowany przez Monika Oct 27 '16, 22:18
Monika
Monika Oct 27 '16, 22:21

Bożenko także dziękuję za odpowiedź. Przy dzieciach małych mogę tylko wieczorami cokolwiek zrobić. Także ja zaczynam 3 różańce wieczorami :)