Loading...

Dwie sprawy | Forum Nowenny Pompejańskiej

Angie
Angie Wrz 27 '12, 12:09
Pierwsza: Strona czasem ładuje się bardzo długo. Dzisiaj działa dosyć dobrze, ale wczoraj miałam ogromne problemy z otwieraniem jej.

Druga: Zauważyłam, że na stronę logują się tzw. spamerzy. Wczoraj ktoś z nich dodał nawet reklamę viagry :/. Może dobrą opcją było by wprowadzenie aktywacji kont przez administratora lub ustanowienie moderatorów, którzy by się tym zajmowali (ewentualnie szybko reagowali na pojawiający się spam i usuwali ze strony osoby, które go rozsyłają).
Edytowany przez Angie Wrz 27 '12, 12:10
Besia
Besia Wrz 27 '12, 12:36

Też wczoraj miałam problem z ładowaniem .

Tak od jakiegoś czasu pojawia się problem ze spamerami ,ciągle pojawiają się nowi.

Angie
Angie Wrz 27 '12, 14:27
Ja też sporo czasu spędzam w domu, więc jakby pojawiła się taka potrzeba i możliwość, również chętnie pomogę.
marek
marek Wrz 27 '12, 17:27
Coś się dzieje z serwerem, ale to niestety mało zależne od nas. Chyba, ze niedługo zmienimy serwer :) Jeśli będzie sie ślimaczył do weekendu, to pójdziemy sobie na szybki serwer katolika albo opoki :)

Spamerzy rzeczywiście ostatnio się uaktywnili, właściwie to "roboty". Codziennie usuwam ich od 2-6. Dzięki za propozycję i zgłoszenia, włączam dodatkowe blokady i ustawiam Wasze konta jako moderatorów. Żeby kogoś usunąć, klikamy na profil użytkownika, a potem na górze na przycisk Usuń. To usuwa i konto, i wszystkie wpisy jednym kliknięciem i nieodwracalnie. Jeśli ktoś nie jest spamerem, ale zachowuje się niegodnie, to mamy przycisk Zawieś, który powoduje czasowe zablokowanie konta. Moderator moze też usuwać pojedyncze wpisy.
Dzięki za zgłoszenia i proszę o poćwiczenie sobie tego w praktyce na tych spamerskich kontach. Za kilka dni jade w tygodniową podróż, wiec będę spać spokojnie :) 
marek
marek Maj 27 '13, 19:32
zrobione! trochę późno, wiem, ale przegpiłem Twój wpis :)
marek
marek Lip 5 '13, 20:45
Zrobione, zablokowane
Temat jest zamknięty