Loading...

8 grudnia | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Ewa
Ewa Gru 7 '16, 21:57
Witam mam pytanie co roku 8 grudnia w poludnie obchodzone jest swieto Niepokalanego poczecia....Niestety bede w pracy I nie moge w tym czasie sie pomodlic..Czy modlitwa tego dnia ale o wczesniejszej porze ma znaczenie?
Dorota
Dorota Gru 7 '16, 22:26

Każda modlitwa i o każdej porze  ma znaczenie. Godzina Łaski jednak jest tą szczególną porą , więc jeśli nie możesz  , to wcześniej się pomódl, a w tej Godzinie  westchnij  np. "Maryjo, Ty wiesz , że nie mogę teraz  być w szczególny sposób z Tobą na modlitwie,  o  nic Ciebie prosić, ale ufam , że  mnie słyszałaś , kiedy modliłam się wcześniej". Gdyby jednak Twa modlitwa  odbyła się później, to również w Godzinie Łaski  westchnij jedynie słowami swoimi do Maryi, przeproś, że nie możesz w tej chwili trwać na modlitwie, ale uczynisz to później. Gorące westchnienie do Maryi też jest modlitwą naszą :)  

Gdybym znalazła się  w takiej sytuacji , tak bym właśnie zrobiła, niekiedy praca nie pozwala na więcej, Maryja to rozumie.

Ewa
Ewa Gru 7 '16, 23:19
Tak tez myslalam...Bardzo dziekuje
Dorota
Dorota Gru 7 '16, 23:27

I chyba obie dobrze myślałyśmy, znalazłam tutaj , tam  w ostatnim punkcie jest wspomniana Twoja i zapewne innych,sytuacja "Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna" i dalej warto przeczytać , gdy sami odprawiamy to nabożeństwo. http://sanctus.pl/index.php?podgrupa=355&doc=300

Ewa
Ewa Gru 8 '16, 02:50
Dziekuje