Loading...

Rozproszenia przy Nowennie Pompejanskiej | Forum Nowenny Pompejańskiej

Małgorzata
Małgorzata Cze 8 '17, 22:06

Witam, 

Cierpię na straszne rozproszenia przy Nowennie, właśnie odmówiłam część radosną i na koniec nie mogłam sobie przypomnieć (mimo iż brakło paciorków) czy odmówiłam 10 Zdrowaś Maryjo. Więc dołożyłam jeszcze kilka. Czy to się liczy, czy muszę zacząć od początku całą część?

Dorota
Dorota Cze 8 '17, 22:57

Witaj...

Maryja księgową raczej nie jest , więc nie musisz od początku zaczynać. Gdy masz kłopoty  , czy dobrze odmówiłaś, oddaj to Maryi , powierz  Jej swoimi słowami np. tak : Maryjo, chyba pogubiłam się w modlitwie , przepraszam Cię i proszę   przyjmij tę moją niezdarność i prowadź mnie na modlitwie Ty już, bo ja sama  nie potrafię. Proszę również , zajmij się mymi rozproszeniami " Coś takiego Małgosiu bym wypowiedziała ...

Małgorzata
Małgorzata Cze 9 '17, 03:09

Dziękuję za odpowiedź. Przyznam, że mam okropne natręctwa i rozproszenia podczas Nowenny, to wszystko sprawia, że podchodzę do niej ze stresem i jeszcze bardziej nie mogę się skontaktować. Dopiero wczoraj spróbowałam rozważać, skupić się...I znów pojawiło się zwątpienie, że w takimi razie poprzednie 13 dni, kiedy odmawialam modlitwę mechanicznie się nie liczą... Bardzo mi zależy, a bez przerwy ogarniają mnie nowe przeszkody...