Loading...

Modlitewna pomoc | Forum Nowenny Pompejańskiej

Julia
Julia Cze 22 '17, 20:33

​Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
​Jestem Kolorek, mam 17 lat (chciałabym przedstawić się z nicka)
Jest to mój pierwszy post na tym forum, na które ufam, trafiłam nieprzypadkowo. Jestem na trzecim dniu odmawiania mojej Nowenny, w bardzo poważnej intencji.
​Otóż pragnę Was, forumowicze, poprosić serdecznie o pomoc. Jest to sprawa rodzinna. Już powoli nie daję rady, wiele modlitw zdaje się być niewysłuchanych, a ja jestem pełna obaw. To dopiero trzeci dzień, a ja mam masę wątpliwości: czy wytrwam, czy pomoże to w tej sytuacji, czy inni nie utracą wiary, czy to wszystko ma sens. Dodatkowo zdaje się wszystko sprzysięgać przeciwko całości :(
​Dlatego proszę Was o modlitwę - ufam i będę ufać, chociażby nie wiem co. Nic innego nie pozostało. Pomóżcie. Proszę Was o chociażby krótkie, szczere westchnienie do Ojca w Niebie <3
​Serdeczne Bóg zapłać wszystkim

 

Dorota
Dorota Cze 23 '17, 17:20

Witaj  ...

"ufam i będę ufać, chociażby nie wiem co" ...i tak myśl i przy tym wytrwaj, reszta to podszepty ducha złego, a tego nie słuchaj. Każdą modlitwę Bóg słyszy natomiast , o to nie miej obaw. 

Otulam Cię modlitwą +

Niech Ci Bóg błogosławi, a Maryja pięknie prowadzi do Niego ♥

 

Bożena
Bożena Cze 24 '17, 08:08
Witaj Julio:) Dobrze że jsteś . Ufam że będziesz trwać na modlitwie i się nie poddasz. Wątpliwości są i zawsze gdzieś tam się będą pojawiać. Oddawaj je Panu i nie poddawaj się, różaniec to najlepsza broń i piękna droga. Otulam modliywą+
Roman
Roman Cze 24 '17, 20:32

Hej spróbuj stać się wolna , i z wolnością przyjąć to co się w twoim życiu wydarza nawet te złe rzeczy bo Bóg to czasami przez zło stwarza większe dobro tylko musisz przyjąć tą całą sytuacje co się wydarza i powierzyć mu wszystko , bo jeśli chcesz coś zrobić po swojemu i za pomocą Boga to tobie najlepsza modlitwa nie pomoże tylko powierz Mu czego pragniesz i nic więcej a jaką drogą do tego dojdzie to już nie ważne, zaufaj Bogu a on sprawi że będzie wszystko ok 

Robert
Robert Gru 5 '17, 19:48

Pod Twoją obronę...