Loading...

Kiedy zaczeliscie odczuwac łaski | Forum Nowenny Pompejańskiej

OnaNoName87
OnaNoName87 Oct 27 '17, 19:54
Witajcie, Dzis mij 27 dzien NP. To moja pierwsza nowenna. Chcialam podpytac kiedy zaczeliscie odczuwac, ze Matka Boza udziela Wam jakichs łask? Jutro zaczynam część dziekczynna a narazie nic nie czuje. Nie mowie tu o speknieniu samej intencji. Czytam rozne swiadectwa i orawie kazdy pisze ze dzieki kidlitwie NP otrzumuje rozne łaski. Ja nic nie czuję :( czy to mozliwe? Moze cos zle robie? Moze mam za małą wiarę i nie umiem dostrzec:( Jak z tym bylo u Was?
Waleczna
Waleczna Oct 27 '17, 21:47

Powiedziałabym tak - zaczniesz odczuwać, gdy złapiesz dystans do intencji, w której się modlisz. Wiem, że to mało precyzyjna odpowiedź, ale u mnie tak właśnie było. Przez długi czas nie widziałam wielu rzeczy, bo skupiałam uwagę na tym, że intencja w której się modlę nie została jeszcze wysłuchana. Być może po skończeniu nowenny będzie Ci już łatwiej coś dostrzec, powinno tak być ;)

Kasia
Kasia Oct 28 '17, 09:10

Łaski otrzymujesz na pewno, tylko nie musisz tego odczuwać, i nie wszystko jest od razu widoczne. Do każdego Maryja podchodzi w sposób indywidualny , tak jak indywidualne są nasze życia i historie...Nie da się na to opracować schematu.