Loading...

Prosze o moditwe | Forum Nowenny Pompejańskiej

Margo
Margo Lis 24 '17, 13:02

Ciezko jest dzielic sie swoimi problemami zwlaczsza mnie. Od kilku lat zyjemy poza granicami Polski i niestety nie mam tu wielu przyjaciol w zasadzie nie mam ich wcale. Czasem anonimowosc jest tez prostsza. 

Nie znam zbyt wielu ludzi szczerze oddanych Bogu. Chyba dlatego, ze sama dawno od Boga odeszlam. Wierzylam ale byla to bardzo plytka wiara nie poparta goraca modlitwa.

Mowi sie, ze jak trwoga to do Boga -  i tak sie stalo w moim przypadku. Od kilku miesiecy walczymy o przetrwanie. Zapewne wiele bledow popelnionych przeze mnie doprowadzilo nasza firme do bardzo trudnej sytuacji finansowej z ogromnymi dlugami i niepewna przyszloscia. Jest mi ciezko przede wszystkim ze wzgledu na naszych pracownikow i dostawcow, ktorym zalegamy pieniadze. Nie chce aby przechodzili przez to co my. Nie chce zawiesc naszych pracownikow - maja rodziny, zobowiazania i sa wspanalymi ludzmi. 

Walcze kazdego dnia. Nie poddaje sie. Modle sie codziennie. Rozpoczelam Nowenne Pompejanska. Wiem, ze tylko z pomoca Boga i nasza ciezka praca uda sie nam wyjsc z tego dolka. 

Prosze Was o modlitwe abym wytrwala w swej wierze, bo przychodza ciezkie chwile zalaman i zwatpienia. Mam coreczke, dla ktorej chce zbudowac dobra przyszlosc.

Wesprzyjcie nas prosze w swych modlitwach.

 

Waleczna
Waleczna Lis 24 '17, 15:57

Pomodlę się. Świadectwa potwierdzają, że Bóg pomaga w takich sprawach i na pewno tak samo będzie w Twoim przypadku. Oddaj to Bogu :) Kilka ciekawych świadectw na temat uzdrowienia finansów znajdziesz też na stronie dotykboga.pl, może one Cię dodatkowo zmotywują. Wytrwałości w modlitwie!!

Robert
Robert Gru 1 '17, 15:57

Pod Twoją obronę...