Loading...

Rozeznawanie woli Boga | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
OnaNoName87
OnaNoName87 Gru 17 '17, 11:28
Witajcie, Piszę poniewaz byc moze bedziecie unieli odpowiedziec na moje pytanie. Sprawa dotyczy rozeznawania woli Bozej. Zylam wystarczajaco dlugo po swojemu, nie szukalam podpowiedzi Boga, ewentualnie jak bylo zle to sobie o Nim przypomnialam na zasadzie jak trwoga to do Boga. We wrzesniu rozstalam sie z mezczyzna ktorego bardzo kocham (opisywalam to na tym forum). Zaczelam sie modlic o jego powrot i szukac Boga. Wstyd sie przyznac, ale dopiero wtedy zaczelam uczyc sie, ze to nie moja wola lecz Pana Boga powinna objawiac sie w moim zyciu. Odmowilam nowenne pompejanke w intencji dobrego meza,a jesli jest to zgodne z wolą Boga to zeby to byl ten chlopak. W miedzy czasie odmowilam tez węzly zwiazane z rozstaniem. Po kilku dniach chlopak sie odezwal, zaproponowal spotkanie. Caly czas midle sie by Jezus sie zajal ta relacją, zna mnie i wie ze go kocham ale chce dzialac z wolą Pana. Spotkanie bylo mile ale chlopak zasugerowal ze nie jest gotowy na zadne związki itp. Widac bylo jego milosc, zaangazowanie, sle twierdzi ze nie chce. Nie naciskalam, byc moze potrzebuje czasu choc tego nie powiedzial. Od czasu spotkania odzywal sie jeszcze, odnowil kontakt. Widzieliśmy sie ponownie. Caly czas prosze Boga by mi pomogl. Zadaje mu pytanie czy dobrze ze sie midle o powrot czy powinnam odpuscic.i np po dwoch dniach chlopak sie niespodziewanie odzywa i proponuje spotkanie. Prosze Boga ze jesli on nie jest dla mnie to zeby go zabral z mohego zycia. Ostatnio zaczelam czuć spokoj. Dostrzegam ze jak sie modke i prosze to odnowil sie nasz kontakt, to sa dla mnie male cuda. Jednak obawiam sie ze moze ja zke interpretuje te znaki? Ja to dostrzegam tak ze prosze Boga o odpowiedz czy dobrze ze midle sie o powrot i on sie odzywa to znaczy ze mam w tym trwac. Ale moze to moja nadinterpretacja? Moze Bog ma w tym inny cel? Chce robic tak jak Bog chce dla mnie ale nie wiem jak to rozeznac? Czy dobrze robie. Pytam Pana Boga, cos sie dzieje... sprawa idzie do przodu ale po czym poznam ze to wlasnie dobry kierunek? Pytam poniewaz czuje sie w tym zagubiona.