Loading...

Pytanie | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Piotr
Piotr Lut 2 '18, 22:46
Witam wszystkich mam pytanie czy jak jestem w pracy a pracuje jako malarz i po cichu odmawiam sobie nowenne to czy prawidłowo ja odmawiam ? Dodam że nie mam w ręku wtedy różańca i nie jeden raz pewnie zamiast 10 razy Zdrowaś Mario odmawiam 15. Z aplikacji na telefony czytam rozważania i się modlę. Proszę o pomoc.
Kasia
Kasia Lut 2 '18, 23:17

Ja myślę, że nie ma w tym żadnej nieprawidłowości. Łączenie pracy z modlitwą jest czymś co na pewno podoba się Bogu. :)

Bożena
Bożena Lut 3 '18, 09:12

Módl się i pracuj :) Myślę, że jak najbardziej możesz się modlić w czasie pracy, jeżeli masz do tego jeszcze odpowiednie warunki i możesz skupić się na modlitwie. Postaraj się też jednak w ciągu dnia znaleźć chociaż któtki czas, tylko dla Boga, na modlitwę i pobycie tylko z Nim. Życzę wiele radości i owoców modlitwy :)  

Piotr
Piotr Lut 4 '18, 11:58
Oprócz Nowenny odmawianej w ciągu dnia zawsze na wieczór rozmawiam z Bogiem i tylko jemu poswiecam czas. Jest to około 30 minut może to jest mało ale pracuje od 7 rano do 21:( w niedziele na spokojnie modlę się i idę sobie na mszę święta.
Kasia
Kasia Lut 4 '18, 13:30
Można się modlić cały dzień , robiąc jednocześnie mnóstwo innych rzeczy. Samo skierowanie myśli w jego stronę jest już swego rodzaju modlitwą .
Piotr
Piotr Lut 4 '18, 17:15
Dziękuję Ci Kasiu serdecznie za odpowiedź ;) Bóg zapłać .