Loading...

prosze o modlitwę/pomoc | Forum Nowenny Pompejańskiej

Jowita
Jowita Maj 28 '18, 11:20

Kochani, jestem nowym członkiem, ale z nowenną pompejańską mam do czynienia już od ponad roku, obecnie już skończyłam 5 nowennę. Proszę was kochani o modlitwę, niestety popadłam w problemy rodzinne i materialne i nie dają z tym wszystkim rady. W głowie krążą mi tak złe myśli jak samobójstwo gdyż problemy szczególnie materialne nie dają mi funkcjonować normalnie, normalnie żyć. Nie mam w nikim wsparcia, a wręcz przeciwnie wszyscy się na mnie uwzieli; to ja jestem ta niedobra, to ja jestem ta zła, to moja wina że mąż ma sobie kochankę i dziecko z nią - we wszystkim jest wina obopólna, takie moje zdanie. Z mężem wiele przeszłam, walczyłam o niego walczyłam z jego depresją, z jego piciem. Niestety ten związek okazał się toksyczny...

Wiec jeśli możecie proszę was o pomoc.

Z Bogiem

Edytowany przez Jowita Maj 28 '18, 11:22
lucyna
lucyna Cze 7 '18, 21:21

Jowito ,nie poddawaj się i nie zniechęcaj .Oddaj całą swoją bezsilność Bogu , ja obiecuję modlitwę w Twojej intencji. Serdecznie pozdrawiam Cię  :)

 

Helena
Helena Cze 7 '18, 21:28

W sprawach finansowych módl się do o. Wanantego Katarzyńca i do św. Rity. Polecam także modlitwę Telegram do św. Józefa :) Wspieram modlitwą :) Jeśli potrzebujesz z kimś porozmawiać to napisz :) Wspieram modlitwą :)