Loading...

Dzień Dobry! | Forum Nowenny Pompejańskiej

Grzegorz
Grzegorz Wrz 13 '18, 21:36

Serdecznie witam wszystkich użytkowników form. Jest to moje pierwsze tego typu medium więc proszę o wyrozumiałość.

Trochę o mnie.

Jestem mężem, ojcem 4 dzieci w tym jedno jeszcze nie narodzone. Mam szczęśliwą rodzinę i zdrową rodzinę.

Mam dobrą pracę, mam swój nie duży domek z kawałkiem ogródka.

Nieco mniej szczęścia w życiu mają mój brat i siostra. Też mają swoje rodziny ale relacje w nich dalekie są od ideału. Także finansowo też mają "pod górkę". Modlę się za Nich.

Od jakiegoś czasu odczuwam bliżej nie określoną potrzebę poszukiwania wiedzy o NMP Matki Bożej, o Bogu i o znakach czasu. Chcę rozwijać swoje życie duchowe, chcę pogłębiać i pielęgnować swoją i nie tylko swoją Wiarę.

Myślę że od Państwa mogę dużo się nauczyć i dowiedzieć!

Szczęść Boże!

 

 

Michał
Michał Wrz 13 '18, 23:35
Witaj Grzegorzu :) cieszymy się że jestes z Nami. Niech Bog blogoslawi Tobie i Twoim bliskim :) Nic tak nie pogłębia wiary jak Eucharystia, rozaniec, codzienna Ewangelia. Polecam calym sercem. :)
Bożena
Bożena Wrz 14 '18, 08:23

Witaj :) Dobrze, że jesteś:)

Grzegorz
Grzegorz Wrz 14 '18, 19:47
Dziękuję, "dobrze ze jesteś" to bardzo miłe! W tym szalonym, bezwzględnym świecie to dobrze że są takie miejsca gdzie można znaleźć tyle dobra, gdzie są ludzie którzy bezinteresownie działaja dla innych, gdzie tyle jest prawdziwej Wiary, modlitwy, drogowskazów jak zyć. Wiec, ja tez to powiem! Dobrze że jesteś! Dobrze że jesteście!
Kasia
Kasia Wrz 14 '18, 20:45

Tacy ludzie są , żyją i wbrew pozorom jest ich dużo na tym świecie. Tylko nie zawsze dają się spostrzec. Tacy cisi Aniołowie. Ale masz racje, ten portal skupia takich ludzi :)) Też się cieszę , że kiedyś tutaj trafiłam.

Dobrze , że tu jesteśmy ^^.