Loading...

Nowenna pompejanska a trudności | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Monika
Monika Wrz 20 '18, 14:21
Witam mam pytanie zaczelam odmawiac nowenne ...jestem juz na 40 dniu....to co zaczelo w moim zyciu sie dziać to jakis koszmar.Niepowodzenia jedne za drugim rozczarowuja mnie najblizsze osoby....w pracy w ktorej jestem przez dwa lata było dobrze ....natoniast teraz dzieja sie dziwne rzeczy popelniam bledy które nie miały miejsca.Czy to jest nornalne podczas nowenny....nie mam siły zaczynam się załamywać.Pomóżcie proszę
Dawid
Dawid Lis 16 '18, 10:24

Droga Moniko

Wbrew pozorom wszystkie niepowodzenia, które Cię dotykają podczas modlitwy Różańcowej można uznać za dobry znak. Różaniec to modlitwa szczególna, jest najsilniejszą bronią przeciwko złemu, który wścieka się kiedy się modlisz. Musisz się z tym liczyć, że zły zawsze będzie Ci rzucać kłody pod nogi, żeby tylko Cię zniechęcić do modlitwy. To, że w Twoim życiu dzieją się takie rzeczy świadczyć może o tym jak dobrze się modlisz i jaki ból sprawiasz złemu. Powinnaś dalej trwać w modlitwie bez względu na okoliczności. Pamiętaj, że z takich pozornie trudnych spraw może wyniknąć coś dobrego. Życzę wytrwałości i pozdrawiam.