Loading...

Rozerwany różaniec i sen | Forum Nowenny Pompejańskiej

Aneta
Aneta Lut 25 '20, 18:32

Cześć, chciałam Was zapytać o sens nowenny i znaczenie tego, co dzieje się przy nowennie. Odmawiałam nowennę już kilka razy w innych intencjach natomiast nigdy nie zauważyłam ani wysłuchania próśb ani żadnych innych rzeczy, o których niektórzy piszą w świadectwach. Zawsze towarzyszył mi po prostu spokój i nic się nie działo. Tym razem zaczęłam odmawiać nowennę w intencji naprawy relacji z byłym chłopakiem oraz drugą szansę. Niestety tydzień po rozpoczęciu okazało się, że zostawił mnie dla innej, musiał mnie zdradzać już wcześniej. Przy naszym rozstaniu był do tego bardzo dla mnie nieprzyjemny. Gdy dowiedziałam się jaki był prawdziwy powód naszego rozstania nie wiedziałam czy mam kontynuować nowennę, czy sama wgl tego chcę. Tego dnia zmieniłam nieco intencję i już nie prosiłam o jego powrót, ale po prostu zostawiłam Bogu naszą relację, żeby zrobił to, co jest dla mnie dobre, albo dał nam kiedyś jeszcze szansę albo uleczył moje zranione serce. Dodam, że nowennę odmawiam na dziesiątce, którą zawsze noszę na ręce. Tego dnia kiedy zmieniłam intencję śniło mi się, że byłam w kościele na różańcu, a gdy się obudziłam nie miałam na ręce dziesiątki. Leżała rozerwana w łóżku. Zawsze gdy czytałam o tym w świadectwach wydawało mi się to dosyć abstrakcyjne, ale teraz to samo mi się przytrafiło. Co myślicie, czy to jest znak, że coś się dzieje w mojej sprawie?