Loading...

Nowenna Pompejańska - pomocy | Forum Nowenny Pompejańskiej

Sylwia
Sylwia Wrz 9 '20, 19:03

Szczęść Boże,

 27 sierpnia zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską na początku było dobrze, zaczęłam  polecać tę modlitwę znajomym. Jednak teraz jestem  w rozsypce nie mogę spać, mimo że jestem bardzo zmęczona. Przeraża mnie to bo jestem w ciąży a lekarstwa, które zapisał mi lekarz na sen czasem pomagają a czasem nie do tego mogą szkodzić dziecku. Od kilku dni mam wielki smutek w sercu, a kiedy nadchodzi noc ogarnia mnie wielkie uczucie lęku. Tak bardzo się boję, że stracę kolejne dziecko. Nie potrafię tak dłużej żyć jestem ciągle zmęczona a nie mogę spać. Tak bardzo chciałabym poczuć, że Matka jest przy mnie ale czuję się z tym zupełnie sama. Nie potrafię się z niczego cieszyć. Proszę pomóżcie bo nie wiem gdzie już szukać pomocy

Daniel
Daniel Wrz 9 '20, 23:39

To raczej nie przez nowennę pompejańską. Może być to podłoże również psychiczne jak z fizycznym wszytko gra. Cóż , więcej się nie wypowiadam bo nie mogę. Polecam za to O. Augustyna Pelanowskiego

Sylwia
Sylwia Wrz 11 '20, 20:19

Bardzo dziękuję za odpowiedź :)  jestem pewna, że to nie jest na podłożu psychicznym. Dziękuję również za polecenie O. Augustyna Pelowskiego. Pozdrawiam