Loading...

zmiana intencji | Forum Nowenny Pompejańskiej

Maria
Maria Lis 17 '12, 08:55
Witajcie, jestem w trakcie odmawiania NP po raz pierwszy. Wczoraj zaczęłam trzecią nowennę błagalną i mam pytanie o zmianę intencji w trakcie odmawiania nowenny, gdyż rozwiązała mi się sprawa o którą się modliłam. Czy w tym przypadku należy kontynuować NP i pozostać przy pierwotnej intencji, czy można ją zmienić? Mam spore wątpliwości czy jest sens dalej modlić się w tej sprawie. Z góry dziękuję za pomoc.
Edytowany przez Maria Lis 17 '12, 09:02
Mariusz
Mariusz Lis 17 '12, 09:14
Tak, trzeba modlić się do końca w danej intencji. W trakcie NP nie zmieniamy intencji, nawet jeżeli łaskę otrzymamy wcześniej niż koniec NP.

PS. Zazdroszczę tak szybkiego wysłuchania modlitwy. Mam nadzieję, że podzielisz się z nami świadectwem :)
Maria
Maria Lis 17 '12, 09:25
Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź i rozwianie moich wątpliwości. Otóż jeszcze do końca nie rozumiem owoców tego rozwiązania tematu, gdyż nie jest po mojej myśli, choć prosiłam o wolę Bożą. Właściwie to poniekąd sama wymusiłam rozwiązanie tematu, więc nie wiem czy to był odpowiedni czas. Będę zatem kontynuować NP dalej w tej intencji.
Ela
Ela Lis 21 '12, 23:28
Może jeszcze nie do końca się rozwiązało. Tak czy siak, musisz podziękować Maryi :)
Maria
Maria Lis 23 '12, 19:04
Dziękuję Elu za słowa otuchy, wolałabym jednak już nie robić sobie nadziei, jestem na to zbyt podatna. Lepiej być mile zaskoczoną niż znów rozczarowaną. Oczywiście jak tylko skończę NP to Maryi również podziękuję, jeśli wytrwam :)