Loading...

Rok z NP | Forum Nowenny Pompejańskiej

Darek
Darek Lis 29 '12, 20:33
Zbieram się do napisania swoich świadectw, ale zawsze "coś" mnie odciąga.
Przede wszystkim tak naprawdę systematycznie zacząłem się modlić dopiero od pierwszej nowenny poprzedzonej dziwnymi snami wizjami itd. Zawsze byłem wierzący, ale wciągała mnie mroczna strona, łącznie z demonicznymi wizjami. Z sakramentów nie mogę korzystać - rozwód, ponowny ślub cywilny, więc ...
W takim stanie rozpocząłem 1 NP - moja żona zaszła w ciążę co było raczej nierealne, modliłem się w intencji zdrowego dziecka. Po kilku tygodniach okazało się, że płód jest martwy-nie wiedziałem co zrobić z intencją-wiedziałem, że nie powinno się zmieniać. Zmieniłem-modliłem się w intencji żony. Kończyłem odmawiać w Wigilię. Po Nowym Roku okazało się, że jest w ciąży , która przebiegała bezproblemowo . Dzisiaj mamy prawie dwumiesięczną córkę śliczną zdrową a ja wiem, że to dar od Matki Bożej Pompejańskiej.
2 NP była również za żonę-miała różne problemy w pracy z kierownictwem, miałem już skrajne myśli, że poprostu komuś tam lutnę. Skończyło się na modlitwie, pewnego dnia po powrocie z pracy zaczęła opowiadać o korzystnych zmianach a mnie w duszy gorąc dziwny się rozlewał bo wiedziałem, że to ...Pompeje.
3 NP często modliłem się za dusze w czyśćcu cierpiące - intencja była za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące szczególnie te które znikąd pomocy i ratunku nie mają, wiem ,że pomimo znaków rozpocząłem o jeden dzień za późno aby zdążyć w Święto Miłosierdzia. Tuż przed świętem mimowolnie prosiłem Matkę Bożą czy mógłbym zobaczyć czy choć jednej duszy pomogłem ....w sobotę przed świętem w śnie widziałem mroczne postacie które wychodziły z jakiegoś miejsca, kilka lub kilkanaście. W święto miałem dziwny mistyczny sen, wielki zielonkawy kręty wąwóz który szły niezliczone tłumy, pochód w pewnym miejscu miał przerwę - być może to miejsce mogłem zapełnić duszami gdybym częściej się za nie modlił...
Inne intencje były ogólne , za papieża Benedykta, prześladowanych na świecie chrześcijan ... tak mało czasu a tyle spraw do obmodlenia....
Besia
Besia Lis 29 '12, 21:09

Darku gratuluję córeczki ,niech Matka Boża ma ją w opiece i Was też .

Assisi
Assisi Gru 1 '12, 00:26
Niesamowita determinacja. Tak trzymaj ! z Bogiem:)
Barbara
Barbara Gru 1 '12, 16:26
Wspaniale.... :) resztę uwolnionych dusz pewnie poznasz "później" :) pozdrawiam
kasia
kasia Gru 6 '12, 10:50
Piękne świadectwo Darku,często modlę się za dusze w czyśćcu cierpiące i zastanawiam się czasem czy moja modlitwa im pomaga, twoje świadectwo daje mi nadzieję że tak jest
Besia
Besia Gru 14 '12, 11:53

Darku Tobie i wszystkim niesakramentalnym polecam modlitwę komunii duchowej

http://www.niesakramentalni.diecezja.pl/ModlitwaKomuniiDuchowej