Loading...

Nowenna a uzdrowienie z homoseksualizmu | Forum Nowenny Pompejańskiej

Sylwia
Sylwia Gru 12 '12, 15:47
Witam pisze bo chciałam sie dowiedziec czy ktos zna przypadek/historię uzdrowienia ze skłonnosci homoseksualnych za przyczna odmawiania nowenny? Dokładnie wczoraj usłyszałam od przyjaciela ze nawiazał znajomosc z innym mężczyzna... Domyślałam sie od pewnego czasu ze dzieje sie cos niedobrego ale nie rozmawialismy o tym dopiero wczoraj powazna rozmowa i kompletnie nie wiem co robic. Jestem załamana on jest praktykujacym katolikiem i wiem ze od jakiegos czasu z tym walczył a wczoraj uslyszałam ze juz nie ma siły na walke... Dzis rozpoczełam nowenne wierze i ufam ze Maryja pomoże.
Besia
Besia Gru 12 '12, 19:38

Sylwio co prawda nie slyszałam o takim przypadku ,ale napewno warto zawierzyć tego człowieka Matce Bożej .

,,Nie istnieje ,,niemożliwe ''gdy prowadzi i wspiera Maryja .która pierwsza uwierzyła w to co ,,niemożliwe"

Stefan kardynał Wyszyński

Mariusz
Mariusz Gru 12 '12, 20:07

Ja słyszałem, wprawdzie nie po NP, ale łaska Boża spływa nie tylko przez NP

http://www.youtube.com/watch?v=4lgCDmTVZbY
Sylwia
Sylwia Gru 13 '12, 14:46
Też mam taka nadzieje i staram sie jeszcze bardziej ufać. Jest światełko w tunelu w postaci chrześcijańskich grup/stowarzyszeń które zajmuja się profesjonalnie tym problemem i z tego co czytałam jest duza szansa na całkowite uzdrowienie
Besia
Besia Gru 13 '12, 15:31

Sylwiu jestem z Tobą ,wierzę ,że się uda ,że można wyprosić tą łaskę ,przecież dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych.:)

Sylwia
Sylwia Lut 7 '13, 13:04
Słuchajcie w niedziele skończyłam nowenne w tej samej intencji modliła sie jeszcze moja siostra jej nowenna jeszcze trwa kilka dni ale sa juz widoczne owoce! Mój przyjaciel jeszcze w trakcie trwania nowenny zakończył te niewłaściwa znajomość, wykasował wszystkie profile i czaty o homoseksualnym profilu i co najważniejsze wczoraj po dlugim czasie podszedl do sakramentu pokuty by to wszystko wyznać dobremu Bogu! Maryja takze poprowadzila go do chrzecijańskiej  wspólnoty w ktorej moze odnaleść wsparcie to niesamowite CHWAŁA PANU! :):)
Edytowany przez Sylwia Lut 7 '13, 13:09
Mariusz
Mariusz Lut 7 '13, 16:29
WOOOOW, super :) Ciesze się :)
Sylwia
Sylwia Lut 8 '13, 14:24
To była taka mega mobilizacja bo tez narzeczony siostry zaangażował w nowenne w tej właśnie intencji taka potrójna siła. :):) Modlitwa różańcowa jest niesamowita czasem niezwykłe trudna ale warto ja podejmować. Ja juz zaczełam kolejna trzecia nowenne juz nie umiem sie obejść bez rożańca i nawet nie chodzi głownie o wyproszenie danej intencji ale tez o sam fakt jak rózaniec przemienia mnie, moje życie patrzenie na drugiego człowieka, uczy pokory i pozwala wzrastać :)
Edytowany przez Sylwia Lut 8 '13, 14:55