Loading...

powitanie | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
monika
monika Sty 14 '13, 05:33

wlasnie do was trafilam i chce zaczac - a wlasciwie dzis zaczelam odmawiac nowenne - i mam pytanie czy tak na chlopski rozum dobrze rozumiem ze mam dziennie odmowic 3 rozance - a jak dam rade to 4 rozance dziennie ??? tak czy to o to chodzi ???

przy okazji pozdrawiam wszystkich i ciesze sie ze bede z wami . mieszkam  w usa i nawet nie wyobrazacie sobie jak mozna sie czuc samotnie majac wiele ludzi kolo siebie - ...

Maria
Maria Sty 14 '13, 20:12
Witaj Moniko :)

Przy okazji, chciałam się Was poradzić w innym zupełnie temacie, ale równie dla mnie ważnym. Mam świadomość, że to nie miejsce a tego typu porady, ale mam pewien dylemat, a mam do Was zaufanie. Otóż lekarz przepisał mi środek antykoncepcyjny w celach leczniczych. Wiem, że tego typu "leki" są też szkodliwe, nie wiem co robić. Oczywiście dla ścisłości nie będę ich brała w celach antykoncepcyjnych, a jedynie leczniczych, jak zalecił lekarz. Nawet nie dał mi wyboru. Uznał, że muszę. Co Waszym zdaniem robić.
Besia
Besia Sty 14 '13, 20:56
Ewa ma rację można poradzić się innego lekarza ,może zaradzi coś innego ,ale czasami takie leczenie jest konieczne niestety ,ale może leczenie nie będzie długie .
Maria
Maria Sty 15 '13, 18:55
Dziękuję za Wam za szybką reakcję, dobrze jest mieć poczucie wsparcia.
Besia
Besia Sty 15 '13, 19:07

:)