Loading...

Nowenna pompejańska-stało się wszystko co najgorsze | Forum Nowenny Pompejańskiej

Monika
Monika Sie 14 '13, 23:19
8 sierpnia b.r. rozpoczęłam Nowennę Pompejańską w intencji zgody w moim małżeństwie, a dwa dni potem mąż zażądał rozwodu z dodatkiem, że odbierze mi córkę:-( Dlaczego tak się stało? W czym ja zawiniłam?
Besia
Besia Sie 14 '13, 23:36

Moniko mimo wszystko nie poddawaj się i odmawiaj nadal NP dopiero zaczęłaś .

Zobacz tutaj ,może to Ci pomoże ,może znajdziesz jakąś radę

http://sychar.org/

 

Pozdrawiam serdecznie .

Karolina
Karolina Sie 17 '13, 19:44

Zaufaj bez reszty Maryii. Nie przerywaj Nowenny Ona naprawde ma wielka Moc a problemy podczas odmawiania sa ale to tylko oznacza ze wszystko idzie ku dobremu. Ja aktualnie odmawiam Swoja 2 Nowenne i juz w dzień 3 mam problemy nie czuje sie tak jak trzeba ale pod zadnym pozorem nie zrezygnuje z Nowenny. Maryja kocha wszystkich a szczegolnie tych ktorzy sie cierpliwie momi wielu przeciwnosci modli i obdarza nas Wypraszanymi łaskamiz Bogiem:)

Monika
Monika Sie 19 '13, 18:46
Trwam i proszę o modlitwę.... Mamy 5-letnią córkę...
Besia
Besia Sie 19 '13, 21:36

Moniko ,masz wspaniałą patronkę ,św. Monika to wzór wytrwałej modlitwy ,swoją wytrwałą modlitwą wyprosiła łaskę nawrócenia dla męża i syna .

http://www.kajkowo.pl/index.php/modlsmonica-84

Besia
Besia Sie 19 '13, 22:14
Ja oczywiście też Moniko.
marek
marek Sie 20 '13, 22:27
O trudnościach w  nowennie pompejańskiej:

Trudnosci w nowennie pompejańskiej

Monika
Monika Wrz 16 '13, 17:54
Dziś jest 40 dzień Nowenny Pompejańskiej z prośbą o zgodę w moim małżeństwie, a mąż nie dość, że zażądał od dializowanej żony rozwodu to jeszcze aby mnie dobić złożył wniosek do sądu o pozbawienie mnie opieki nad córką ponoć ze względu na chorobę. Dodam, że dwoję się i troję, aby było nam dobrze, pracuję na pełnym etacie mimo choroby, a on odbiera mi córkę!!!! Boże gdzie jesteś???????!!!!!!!
Monika
Monika Wrz 16 '13, 18:23
Monika nie wątp w to, że Bóg istnieje, módl się dalej Nowenną ale też pamiętaj, żeby do wszystkich modlitw dodawać "bądź wola Twoja". Bóg na pewno nie pozwoli skrzywdzić Ciebie i Twojej córki. Pozdrawiam.
Iwona
Iwona Wrz 17 '13, 13:33
MONIKA bylam na wykladzie ksiedza egzorcysty i on powiedzial ze jak sie wkracza w pole dzialania szatana trzeba bardzo prosic Boga o wlasna obrone tak robi kazdy egzorcysta .Ja doswiadczylam tych samych przeciwnosci co ty modlilam sie za meza a w tej chwili jestem z nim sklocona ,przezywam wiele roznych trudnosci slowem jestem psychicznie zmaltretowana.Dlatego oprocz nowenny bede modlila sie o wlasna obrone przeciwko zlu .POZDROWIONKA
Piotr
Piotr Mar 28 '19, 21:49

Polecam Nowennę Pompejańską - wiele dzięki niej wyprosiłem. Jeżeli jeszcze wahasz się czy odmówić to zapoznaj tutaj możecie zapoznać się z niezwykłymi świadectwami https://nowennapompejanska.info/swiadectwa-nowenny-pompejanskiej/