Loading...

11luty - Powstanie Apostolatu Nowenny Pompejańskiej! | Forum Nowenny Pompejańskiej

GG
GG Lut 11 '12, 19:11
Witamy w Apostolacie Nowenny Pompejańskiej! Z dniem dzisiejszym  w święto Najświętszej Maryi Panny z Lourdes Apostolat ogłasza swoje powstanie. Dziś także drukarnia przysłała czasopismo Apostolatu - "Królową Różańca Świętego". Zbieżność nie przypadkowa... 11 lutego Matka Boża oświadczyła św. Bernadecie - "Ja Jestem Niepokalane Poczęcie", a 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny nasza gazeta została zarejestrowana...

Kto może należeć do Apostolatu?

Do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej mogą należeć wszyscy, którzy odmawiają nowennę pompejańska (lub chcą zacząć ją odmawiać) i pragną szerzyć ją w swoim środowisku rodzinnym, parafialnym i społecznym.

Obowiązkiem należących do Apostolatu jest rozszerzanie czci do Dziewicy Różańca Świętego z Pompejów poprzez mówienie i dawanie świadectwa o otrzymanych przez odmawianie nowenny pompejańskiej łaskach.

Głosem Apostolatu jest czasopismo „Królowa Różańca Świętego”. Redakcja czasopisma pracuje wyłącznie dla chwały Królowej Różańca Świętego w Pompejach i z tego powodu nie pobiera żadnego wynagrodzenia za swoją pracę. Raz w miesiącu, każdego ósmego dnia, należący do Apostolatu łączą się duchowo w czasie odprawianej przez ojca Krzysztofa Piskorza, karmelitę z Wrocławia w ich intencjach Mszy Świętej. Pierwsza Msza święte będzie mieć miejsce 8 marca o godzinie 11.30 Raz w roku w miesiącu różańcowym będzie odprawiana w intencjach Apostolatu Msza święta w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach. Członkowie Apostolatu zapisują się  przysyłając swoją deklarację wstąpienia: krolowa@rosemaria.pl

Zapraszamy serdecznie wszystkich do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej!

Edytowany przez GG Lut 11 '12, 19:18
Gabriela
Gabriela Lut 18 '12, 16:31
Ja chętnie dołączę
marek
marek Lut 20 '12, 12:12
Gabrielo, będziemy wysyłać w tym tygodniu gazetę "Królowa Różańca Świętego", tam jest więcej o ANP oraz formularz wpisowy. Jeśli nie zapisałaś się na KRŚ, to zrób to :) Tu jest link: Kliknij
MD
MD Lut 20 '12, 13:07
Jak zamówić prenumeratę dla kogoś - jako prezent?
Gabriela
Gabriela Lut 20 '12, 14:23
posłałam zamówienie zw swojego adresu mailowego oaza4@op.pl bo z podanej strony mi nie wysyła, pokazuje błąd
Edytowany przez Gabriela Lut 20 '12, 14:24
marek
marek Mar 2 '12, 12:03
MD, jeśli jesteś na naszej liście (a chyba na pewno), to gazetę dostaniesz w najbliższym tygodniu. Jeśli chcesz prenumeratę zamówić dla kogoś, to najłatwiej to można zrobić przez księgarnię Rosemaria (Prenumerata Królowej Różańca Świętego) podając adres wysyłki inny niż Twój (ten z rejestracji). Informacja o prenumeracie jest też wewnątrz 1 numeru.

Pozdrawiam mw
Besia
Besia Oct 9 '12, 08:32

http://apostolat.rosemaria.pl/

Bogusiu ,masz tu podane jak można to zrobić .

Edytowany przez Besia Oct 9 '12, 08:34
Besia
Besia Oct 10 '12, 08:01

Ach ,bo pojechali do Pompeji na uroczystość Matki Bożej ,możesz napisać do Marka na PW ,to może też w ten sposób Cię zapisze.

Besia
Besia Oct 10 '12, 08:55

Masz rację Bogusiu ,pojechało by się ,pojechało ,ale narazie czekam na relacje Marka ,jak sobie odpocznie to pewnie napisze ciekawe rzeczy na temat tych pięknych uroczystości w Pompejach.

Besia
Besia Oct 10 '12, 10:05

Dziękuję Bogusiu! Będę sobie szukala ,była miesiąc temu taka msza w sasiedniej parafii i pech chciał ,że nie mogłam iść ,myślałam ,że będzie co miesiąc ,a tu nic z tego .