Loading...

Proszę o propozycje intencji | Forum Nowenny Pompejańskiej

Karolina
Karolina Oct 8 '13, 16:02

Witam chciałabym zacząć swoja 3 nowenne tylko nie umiem dobrze i ładnie sprecyzować swojej intencji. Pomorzecie...?:)

Chodzi o to , że chce sie modlić o zmiane myśleń z negatywnych na pozytywne, o to abym  nie nakręcała sie sama złymi myslami ktore powoduja u mnie paralizujący lęk i stres. Abym odkryła głebie sensu zycia,np. abym zawsze miałam pozytywna mysl wyjścia z trudnej sutuacji.


Wiem, że trudno tak sprecyzowac ładnie intencję ale jezeli macie jakieś propozycje to prosiłabym aby napisać . Będe wdzięczna. Z Bogiem:)

Karolina
Karolina Oct 8 '13, 20:57
Dziekuje za propozycje:) i powiem szczerze bardzo mi sie spodobała:) Dziekuje jeszcze raz Bogusiu:) pozdrawiam z Panem Bogiem:)
Magda
Magda Maj 21 '15, 18:20

Witam,

niebawem zaczynam nową pracę, zresztą wymodloną u Matki Bożej :)))

chciałabym się modlić o dobrze wypełnianie swoich obowiązków,o to,by tej pracy nie stracić,nie mam pomysłu, jak krótko i konkretnie ułożyć intencję ,a wiem,że tylko przy pomocy Matki Bożej podołam nowym obowiązkom.

mogę prosić o jakieś sugestie ?

Besia
Besia Maj 21 '15, 21:03

Magdo pięknie ,że chcesz się modlić w tej intencji;) Oczywiście polecam NP ,jest też taka nowenna do sw. Josemarii Escriva,są tam deie wersje o znalezienie pracy i o dobre wykonywanie pracy ;)

http://www.josemariaescriva.info/docs/novenatrabajo_pol_def-28229.pdf

Magda
Magda Maj 22 '15, 09:48

Besiu, odmawiam obecnie trzecią  NP, teraz o zbawienie dusz czyśćcowych,ale zaczynam od poniedziałku nową pracę, którą uprosiłam u Matki Bożej własnie poprzez Nowennę. Chciałabym więc modlić się o utrzymanie tej  pracy, bo naprawdę spełnia wszystkie moje kryteria i chciałabym ją zachować,a wiadomo jak teraz trudno na rynku pracy znaleźć coś satysfakcjonującego. Niestety nie przychodzi mi do głowy żadne ładne sformułowanie tej intencji , może macie jakieś pomysły ?

Na pewno będę się  też modliła do św Józefa, w końcu jest partonem pracujących :)

 

 

Magda
Magda Maj 22 '15, 09:49

Besiu, dziękuję za  link, zaraz otwieram :))

Besia
Besia Maj 22 '15, 09:56

Magdziu bardzo się cieszę z Twojej nowej pracy ;) Niech Ci Pan Bóg błogosławi  ,Matka Boża ma w opece i sw. Józef ;)

 

Edytowany przez Besia Maj 22 '15, 09:57
Magda
Magda Maj 22 '15, 11:31

Dziekuję ! :) Już wydrukowałam sobie nowennę do ks Josemari Escrivy, na pewno będę odmawiać,zacznę już dzisiaj :) 

 

Niech Pan Bóg Wam błogosławi, miłego dnia Besiu:)

Besia
Besia Maj 22 '15, 11:50

;) Powodzenia ;)