Loading...

Wstyd mi jest,znowu wrucili do mnie problemy w Ruzancu | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Marcin
Marcin Lis 3 '13, 02:21
witam kochani.Znowu mam problemy z Ruzancem(((Wstyd mi jest(((
Jest zaufanie,ale mecze sie z tego ze bywa niewyraznie i nieprawidlowo odmuwie jakies slowo w Modlitwie,i znowu powtarzam(((((I wielkim problemem jest,gdy szczerze sie modlonc nie zauwazam,jak odmuwilem naprzyklad w Wierze w Boga Ojca "Wstampil na Niebisa",i boje sie odrazu,ze tego nie odmuwilem w tej Modlitwie.Lub zanowo odmawiam,lub gdy zanowo nie odmawiam,to na nowo bede odmawial Ruzaniec(((((Bardzo sie mecze s tego powodu((((
Co mam robic????????
Marcin
Marcin Lis 3 '13, 02:21
Poprostu mam chce idealnie sie modlic.Juz dawno za waszou pomocou wiem ze Pan mnie slyszy,ale drapie mnie sumienie,gdy atomatycznie sie modle,naprzyklad gdy z bratem mlodszym gdy odmuwie Ruzaniec,to zawsze jeden odnowa znowu odmuwie,bo meczy mnie sumienie,ze gdzies automatycznie Zdrowas Maryjo czy Ojcze Nasz odmuwilem,a tam w dgugej polowie Ruzanca powtarzam wszystko dla zabiezpieczenia((((
Niewyobrarzacie sobie,jak sie mecze,tak mi sie jezyk zmeczyl,rze cierzko mi sie jurz muwic slowa Modlitw,a to powoduje pomylki,co za sobou wlecze powturki,zmeczenie moralne,i niemorzliwosc skupienia(((((((
Poprostu niewiem co robic.
Marcin
Marcin Lis 3 '13, 02:23
Jestem sportowcem,jestem bardzo silny duchem i charakterem czlowiekiem,Wiara na Pirwszym mijscu.Wszysko w rzyciu co dla mie najwarzniejsze robie idealnie,i ide k celu najwiekszych osiogniejc,to znaczy nie bogatstw,a ducha mego.
I zaczelo sie to z tego,gdy postanowilem sobie,nie modlic sie zwyczajnie,a osobliwie,ze wszystkich sil,bo Pan jest dla mie najwarzniejszy w rzyciu,i dla tego chce Kochanemu Ojcu podarowac Ruzaniec najpiekniej jak moge,i dla tego jest niepokuj serca,gdy cos nie tak pomodle sie.
Niewiem jak mam byc,strasnie sie mecze.
Naprzyklad,juz muwilem Ruzaniec,z powturkami,ale Pierwszy Ojcze Nasz co idzie po Wierze w Boga Ojca,odmuwielem wyraznie starajac sie,i nawet nie automatycznie,ale jak sie nie staralem,odmuwilem nieskupiouac sie.I chyba znowu pujde Muwic Ruzaniec....(((((
Kochani,co mam robic,w sytuacji mojego rzyczenia idealnie sie modlic,gdzie najwarzniejsze jest dla mnie slyszec karzde slowo Modlitwy...
pomuszcie Kochanie,doradcie,jak mam byc(((((((
Marcin
Marcin Lis 3 '13, 02:24
To uczucie,i szescie ducha,kiedy ladnie sie pomodle - jest najwiekszym szczesciem rzycia.Szczescie,rze kochanemu Ojcu,podarowalem Ruzaniec!!!!!
Ale gdy sie na 100% oddasz siebie w modlitwie Ojcu,tak smutnie jest,bo Pan jest dlamnie po prostu rzyciem....Jak mi byc????????
Przepram Was,rze pisze to,tylko nie myslcie prosze rze jestem wariatem.
Marcin
Marcin Lis 3 '13, 02:30
"Ale gdy sie nie na 100% oddasz siebie w modlitwie Ojcu" - przepraszam))
Marcin
Marcin Lis 3 '13, 02:32
zapomnialem "nie" wpisac)))
Jerzy
Jerzy Lis 3 '13, 16:29
Marcin postaraj się chociaż raz tak zrobić jak ja. Zamknij oczy i odmawiaj różaniec wyobrażając sobie że Twoja modlitwa płynie do Pana jak piękne obłoki na niebie albo strumyk w lesie. Ani obłoki ani strumyk nie są równe "do kantu" czy linii prostej ale przez to właśnie są piękne i niepowtarzalne. Taka też ma być nasza modlitwa, jak strumyk płynąca z serca a nie kalkowana według szablonu. To będzie idealna modlitwa i ofiaruj ją Panu Jezusowi. Wtedy nie będziesz myślał czy czasem jakieś słowo pominąłeś. 
Marcin
Marcin Lis 3 '13, 17:57
Dzieki wam kochani moi,tak naprawde myslalem.
Wielki dar dla mnie czynicie.Bede sie staral,odmuwie zachwile Ruzaniec,i po Nim bede czytal wasze dorady....
Marcin
Marcin Lis 3 '13, 19:03
Juz odmuwilem Ruzaniec z Duchem Swietym.Lazly mysli rze trzeba dla zabespieczenia pare Zdrowas Maryjo odmuwic,ale odrazu wspominalem ze modle sie pod przewodnictwem Swietego Ducha,a On sie nigdy nie pomyli...
Kocham was,tutaj nie opisac mojou wdziecznosc......
Pan z wami!!!!!
Besia
Besia Lis 3 '13, 19:12

Pięknie Marcinie ,Duch Święty pomaga nam modlić się :)

Pozdrawiam serdecznie ,niech Pan Bóg Ci błogosławi.