Loading...

Rozstanie | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Trudności z różańcem
marcin
marcin Lis 10 '13, 12:34

Witam, jakiś czas temu rozstaliśmy się z dziewczyną. Starałem się, walczyłem o związek lecz ona tego nie chciała. Powiedziała że nigdy nie wrócimy, że nigdy mnie już nie pokocha. W dodatku związała się z innym chłopakiem. Po rozstaniu zacząłem odmawiać NP (jeszcze nie była związana z innym chłopakiem). Cały czas chcę wrócić, odmawiam nowennę, lecz nadzieja coraz bardziej gaśnie. W sumie to już powinienem jej nie mieć. Ciężko mi się bez niej funkcjonuje, czuję że moja intencja o powrót nie jest wysłuchiwana, nic nie sprzyja naszemu powrotowi, w dodatku jej słowa były jednoznaczne. Ale we mnie ciągle siedzi ta nadzieja, cały czas chcę wrócić. Dziś będzie 16 dzień mojej nowenny. Potrzeba cudu żebyśmy wrócili. Oprócz nowenny modlę się do św.Rity. Proszę o pomoc/wsparcie słowem/modlitwę w tej intencji. 

marcin
marcin Lis 10 '13, 15:23

Nikt z moich znajomych, z rodziny nie wierzy że wrócimy. Jednak coś mnie w tym trzyma i nie pozwala tracić nadziei pomimo tego, że sytuacja jest niezwykle ciężka i skomplikowana. Jestem sam z tym wszystkim, trzyma mnie ta nadzieja, że jeśli odmówię nowennę to to się zmieni, że wrócimy jakimś cudem.. 

Bożena
Bożena Lis 11 '13, 11:22

Marcinie, myślę sobie że wiele ludzi w swoim życiu doświadczyło tego co Ty teraz. Ja też kiedyś przeżywałam rozstanie i świat mi się zawalił. Niestety wtedy jeszcze nie byłam blisko Boga i cierpiałam w samotności. Nie miałam tego cudownego "narzędzia" jakim jest różaniec. Ty go masz i zawierz Mateńce swoje myśli, bóle a zobaczysz że wszystko ułoży się jak najkorzystniej dla Ciebie. To kwestia czasu a z perspektywy sam to ocenisz. Na razie trwaj w modlitwie, ona na prawdę pomaga