Loading...

Moje odmawianie nowenny | Forum Nowenny Pompejańskiej

marcin
marcin Gru 3 '13, 23:01

Witam, dziś jest 39 jak odmawiam Nowennę Pompejańską. Intencja? Powrót do związku z dziewczyną. Odkąd zacząłem odmawiać Nowennę byłem przekonany, że na pewno do siebie wrócimy, że Nowenna jest moją jedyną szansą. Odkąd odmawiam Nowennę jest tylko gorzej: dziewczyna związała się z innym chłopakiem, ja jestem dla niej nikim a ponadto zapowiedziała, że na pewno nigdy mnie już nie pokocha i że na pewno nigdy do siebie nie wrócimy. Jednak te słowa i wydarzenia nie zmusiły mnie do zaprzestania Nowenny, gdyż jeśli nam na czymś zależy to powinniśmy walczyć i się nie poddawać, a już na pewno nie rezygnować z modlitwy. A więc dziś jest 39 dzień, zostało 15, lecz przez ten czas nie zyskałem żadnych łask, moja intencja nie spełnia się nawet w 1% a jest tylko gorzej. Gorąco się modlę, także do św. Rity, do Jana Pawła II, odmawiam Anioł Pański (ponoć odmawiając tą modlitwę Maryja prosi przed tronem Boga o spełnienie naszych próśb). Lecz przez ten okres nie było nawet cienia szansy, poprawy.. I coś czuję że tak już zostanie. Choć mocno wierzę i mocno pragnę spełnienia tejże intencji. Miło czytać jak ludziom odmawiającym Nowennę Pompejańską intencje spełniają się już w trakcie odmawiania, lecz najwidoczniej mi nie dane jest spełnienie mojej intencji... Pozdrawiam i życzę aby każdemu z Was zostały spełnione intencje i prośby, życzę wytrwałości w modlitwie!

Besia
Besia Gru 3 '13, 23:29

Witaj Marcinie ,też życzę Ci wytrwałości i wielu łask Bożych :)

Jerzy
Jerzy Gru 3 '13, 23:50

Fajnie by było gdyby nasze intencje spełniały się po kilku zdrowaśkach. Ja odmawiam po raz piąty Nowennę Pompejańską w tej samej intencji i też jeszcze mi się nie spełniła. Widzę inne mniejsze cuda oraz własną przemianę ale to co już tyle razy wymieniałem odmawiając kolejne części Różańca jeszcze mi się nie spełniło. Ale zapamiętaj jedno - póki życia póty nadziei. 

Bożena
Bożena Gru 5 '13, 00:00

Ja odmawiam drugą Nowennę w tej samej sprawie i pomimo że nie spełniła się i jest coraz gorzej, to widzę inne łaski których doświadczam. Mateńka zawsze wygrywa ale jeśli jest taka Wola Boża. Myślę że dlatego obdarza nas łaskami, dzięki którym jest nam łatwiej, o które nie prosiliśmy a są nam potrzebne. Ona wie czego najbardziej potrzebujemy.Oczywiście nadal proszę o moją intencję i wierzę że kiedyś się spełni.Życzę Ci Marcinie wytrwałości w modlitwie i wielu łask tych wymodlonych i tych niewymodlonych ( "bonusów" od Mateńki)