Loading...

Pudło | Forum Nowenny Pompejańskiej

zbynio518
zbynio518 Gru 17 '13, 11:09

Odmówiłem nowennę ,ale jestem rozkojarzony.Pogubiłem się całkowicie.Dostałem wczoraj poradę na portalu Wiara.pl Zeby zaproponowac zonie wspólną modlitwę. zeby było dobrze ,spokojnie bez terroru.Tak zrobiłem i to było pudło.Wybuchła trzecia wojna światowa ,zostałem oblany szklanką herbaty a krzykom i wypominkom nie było by konca ,gdyby nie syn.Powiedział,ze jak nie przestanie ,to pójdzie do OPS ,zeby go zabrali do domu dziecka.Poskutkowało niemal natychmiast.Zmienił się ton odnoszenia na razie do syna,ale jast nadzieja,bo dzwoniła zona do mnie ,ze jest u znajomej.Moze coś z tego będzie.Będę się modlił nadal.Szczególnie za nią.Szkoda ,ze bez niej.

Besia
Besia Gru 17 '13, 11:52

Zbyszku módl się i ufaj ,nic na siłę .Moja koleżanka miała tak z mężem ,gdy zachorowała i przed pójściem do szpitala prosiła go o wspólną modlitwę powiedział ze śmiechem ,że prędzej zdechnie niż się będzie modlił :(

Poszła do szpitala i nawet mu nie powiedziała o tym ,po operacji miała poważne komplikacje i co się okazało ten co się tak zarzekał przyszedł i ze łzami w oczach przepraszał ją i od tej pory modlą się razem .

Dla Pana Boga nie ma nic niemożliwego .

Jerzy
Jerzy Gru 17 '13, 17:16

Zbyszku, współczuję Ci bardzo że masz taką sytuację w domu. Może za uzdrowienie duchowe Twojej żony odmawiaj Koronkę? Nie poddawaj się i módl bo naprawdę warto.

Besia
Besia Gru 17 '13, 17:29

Zbyszku tu są obietnice dla czcicieli Najdroższej Krwi Pana Jezusa ,w punkcie 4 jest o nawróceniu grzeszników

http://www.apostol.republika.pl/m1p6.html