Loading...

logowanie | Forum Nowenny Pompejańskiej

Monika
Monika Lut 4 '14, 07:12
Mam pytanie - czy jeżeli dołączyłam do forum poprzez facebook'a to tylko jedynie poprzez kliknięcie "połącz przez" moge się zalogowac ? Pytam ponieważ próbowałam wejść na forum na telefonie a tam nie korzystam z fb i nie mogłam się zalogować - wpisywałam mój adres e-mail i hasło z facebook'a. 


marek
marek Lut 4 '14, 21:38
To działa tak: zaloguj się w telefonie na facebooka, a potem wejdź tutan i zaloguj się z facebookiem - powinno ruszyć.
Monika
Monika Lut 5 '14, 11:43
Marku ale chodzi mi o to, że na telefonie nie uzywam facebook'a i nie chciałabym tego robić dlatego pytam czy mozna sie zalogować inaczej niż w ten sposób skoro nie założyłam "normalnego" konta tutaj tylko powiazałam je z fb.

A jeżeli by się nie dało to czy w przypadku usunięcia konta na fb muszę od nowa zakładac profil tutaj czy da się pozostać na starym?

marek
marek Lut 7 '14, 19:53
Powinno się udać, ale zrób tak:

1. spróbuj zalogować się swoim zarejestrowanym tu emailem maj(…)@op.pl

2. jeśli nie uda się, zresetuj hasło dla tego konta e-mail i ustaw nowe (nie musi być takie, jak na facebooku).


Monika
Monika Lut 7 '14, 22:05
Niestety ani jeden ani drugi sposób nie działa :(
marek
marek Lut 7 '14, 23:50
Sprawdziłem, działa metoda resetowania hasła:


1. Wejdź na profil i sprawdź, jaki email jest zarejestrowany w Twoim profilu (pobrany pewnie z facebooka)


2. Wyloguj się


3. Zresetuj hasło podając email z profilu. Link do resetowania hasła:

http://zywyrozaniec.pl/forgot-password


4. Odbierz pocztę, przyjdzie email do resetowania hasła.


5. Kliknij na link - wrócisz do strony, gdzie ustal nowe hasło.


6. Zaloguj się z nowym hasłem.


Jeszcze uwaga: na komórce i tablecie strona może pokazać się w wersji skróconej (mobilnej) - wtedy wybierz opcję przejścia na pełną wersję.


Monika
Monika Lut 8 '14, 21:01
Działa! Dziękuję Marku :)