Loading...

Tajemnice Szczęścia | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Weronika JG
Weronika JG Lut 17 '14, 13:10
Odmawiał ktoś z Was Tajemnice Szczęścia? ZAkupiłam właśnie książeczkę:)) Szalenie mnie ciągnie do ich odmawiania, tak jakbym pragnęła uczcic każda rane Chrystusa powstałą także i z mojej głupoty......
Besia
Besia Lut 17 '14, 13:14
Ja odmawiałam ,ale już dawno;)
Weronika JG
Weronika JG Lut 17 '14, 13:19
Wytrwałaś?
Besia
Besia Lut 17 '14, 13:33
Tak ,ale to było 15 lat temu.
Weronika JG
Weronika JG Lut 17 '14, 13:52
Ja mam zamiar zacząć odmawiać:)))Mam nadzieje ,że wytrwam:)Zaczynam dziś wieczorem:))
Weronika JG
Weronika JG Lut 17 '14, 13:53
...i tak mi dopomóż Bóg:))
Besia
Besia Lut 17 '14, 18:10
Życzę wytrwałości Weroniko;)
Weronika JG
Weronika JG Lut 17 '14, 18:39

Dziękuje:) Postaram sie wytrwać bo uparta ze mnie Weronika...., a wiecie jak mam na drugie imię? Świętosława( hahaha), nie znoszę tego imienia i ukrywam je zawsze głęboko w tajemnicy:))


Ale może cos jest w tym imieniu?

Besia
Besia Lut 17 '14, 18:45
Weroniko nie spotkałam się z takim imieniem ,ale jest piękne ,może stąd te Twoje zamiłowanie do modlitwy ;)))
Weronika JG
Weronika JG Lut 17 '14, 18:47
Miałam mieć tak na pierwsze...i Chwała Panu ,że nie mam:) Podobno Świetosława była najbardziej wojowniczą Piastówną. I z wojowniczością to by się zgadzało:)
Besia
Besia Lut 17 '14, 19:14
No coś w tym jest Weroniko ,to jakby było zdrobniale Świetosia ?
Weronika Justyna
Weronika Justyna Lut 17 '14, 19:49
Słowiańskie imiona są piękne... Nie jestem pewna: czy codziennie odmawia się 15 modlitw, a przy każdej z nich jedno Ojcze nasz i Zdrowaś Mario?
Weronika JG
Weronika JG Lut 17 '14, 19:56

Świętucha<hahaha>.....Mąż powiedział kiedys ,że:

"...jak całuję Świętosławę czuję się prawie jakbym całował Papieża":D




Weronika JG
Weronika JG Lut 17 '14, 20:00
A co do Tajemnic Szczęścia, co dzień odmawia sie całe pietnascie plus inne modlitwy i tak przez cały okrągły rok. Ale wytrwam:))
Edytowany przez Weronika JG Lut 17 '14, 20:00
Besia
Besia Lut 17 '14, 20:06

Hi ,hi Świętucha  nie Weroniczko ,ale Świętosława brzmi tak przyjemnie ;)))

No i mąż ma szczęście mieć żonę z takim orginalnym imieniem :)

Besia
Besia Lut 17 '14, 20:07
Tak to dosyć długa modlitwa ,ale piękna i na pewno wytrwasz;)
Weronika JG
Weronika JG Lut 17 '14, 20:17
Wiem ,że będe musiała wstawac o godzine wczesniej by ja odmówic , albo kłasc sie o godzine później..bo modlitw co dzien do odmówienia mam mnóstwoi mnóstwo intencji swoich i nie-swoich:) ale bardzo , bardzo , bardzo będe sie starała:))
Weronika Justyna
Weronika Justyna Lut 17 '14, 21:28
Chciałam się tylko upewnić, że do każdej modlitwy jest po jednym Ojcze nasz i Zdrowaś Mario (a nie po 15;))
Besia
Besia Lut 17 '14, 21:39
Tak do każdej Weroniko Justyno;)))
Bożena
Bożena Lut 17 '14, 23:03
Co do słowiańskich imion , moja sąsiadka dała synowi na imię Borzymir. Też było dla mnie dziwne no i tu jak był mały można było tylko mówić słodziutko Borzymirku. Inaczej nie da się  odmienić. Jako dziecko był trochę wyśmiewany przez kolegów a teraz nosi dumnie to imie.
Strony: 1 2 »