Loading...

Pozdrowienia | Forum Nowenny Pompejańskiej

Besia
Besia Maj 1 '12, 11:39
Marzena prosila mnie o przekazanie w Jej imieniu pozdrowień dla wszystkich Forumowiczów więc spełniam tą prośbę i pozdrawiama wszystkich ,a szczególnie Anię, która niestety też nas opuściła.
Edytowany przez Besia Maj 8 '12, 11:27
Magdalena Maria
Magdalena Maria Maj 1 '12, 12:19
Dziękuje, w swoim imieniu za pozdrowienia. Również przesyłam pozdrowienia dla każdego użytkownika forum, dla Marzeny i Ani tez :-*****
Monika
Monika Cze 13 '12, 17:35
Dopiero teraz zobaczylam ten temat.... Upsss..
Serdecznie dziékuje za pozdrowienia i za modlitwy i wsparcie. Dzièki Waszej pomocy dzisiaj zakończylam juz czèść blagalnà- tak szybko zlecial ten czas!
Besia
Besia Cze 13 '12, 20:06
Powodzenia w części dziękczynnej Moniko
Besia
Besia Oct 5 '12, 21:55

Bogusiu bardzo miło ,że jesteś z nami .

Bardzo zainteresował mnie Twój pomysł z robieniem własnych Różańców ,tak myślę ,że można by rozdawać w prezencie jako zachętę do odmawiania tej pięknej modlitwy ,mozliwości jest dużo ,można pokombinować.Doświadczenia mam jak syn był młodszy to w kościele organizowano dla dzieci konkursy na  Różańce w październiku ,oj fajne to były czasy. Pamiętam ,ze robiliśmy z owoców dzikiej róży ,masy solnej ,różnych koralików ,ale jest tyle możliwości .

Pozdrawiam serdecznie

 

Besia
Besia Oct 5 '12, 23:41

Bogusiu znalazłam cos takiego ,może Ciebie zainteresuje

http://www.krzyz.lomza.pl/rzemieslnicymatkibozej/poradnik.html

Besia
Besia Oct 6 '12, 11:58
Witaj Bogusiu! Zyczę powodzenia w robieniu różańców to takie piękne ofiarować komuś własnoręcznie zrobiony  Różaniec to taki Różaniec z sercem ,życzę też powodzenia w propagowaniu NP ,niech Ci Pan Bóg błogosławi .
Besia
Besia Oct 7 '12, 11:47

Cieszę się Bogusiu ,że tak szybciutko dostałaś odpowiedź i będziesz moga robić te piękne Różańce ,jestem pewna ,że wiele osób dzięki temu zacznie odmawiać tą cudowną modlitwę .Ta nagła chęć robienia Różańców to pewnie natchnienie Boże .Mnie ten pomysł się bardzo podoba .

Dziękuję za ciekawy link ,Koronkę do Najdroższej krwi Pana Jezusa odmawiam i do Najswiętdzych Ran ,ale Róóżańca jeszcze nie odmawiałam ,słyszałam o nim ,ale nie widziałam  ,dziękuję bardzo.

 

Również życzę Tobie i Twoim bliskim pięknej obfitej w Błogosławieństwo Boże niedzieli ,niech Maryja ,Królowa Różańca Świętego ma Was w opiece.

 

Jadwiga
Jadwiga Gru 23 '13, 01:30

Witam serdecznie wszystkich z tego forum.Pozdrawiam serdecznie i zyczę radosnych i szczęsliwych świąt Bozego Narodzenia-Jadwiga

http://youtu.be/y7pEn4R3cqg

Besia
Besia Gru 23 '13, 01:37

Dziękuję Jadwigo ,również życzę radosnych świąt Bożego Narodzenia:)

Jadwiga
Jadwiga Gru 25 '13, 17:10