Loading...

Czy można zrozumieć Boga? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Magazynek
zbynio518
zbynio518 Mar 18 '14, 12:42
Wcale nie łatwo odpowiedzieć.Staram się zrozumieć,ale trudno.Mały,upragniony syn.Trzy udaru mózgu.Lata w klinikach.Dorastające córki,które odwracają się od nas,a co gorsze od Boga.Wydziedziczona żona.Rodzice się jej wyrzekli.Upadek firmy,długi i rak w 4 stadium .A teraz ojciec,który bił,wyganiał i wyzywal,leży w pokoiku wnuka,którego nie przyznawał.I co?Mam mieć pretensję do Niego?Nigdy.Piszę to dlatego,bo komuś nie odpowiada to,że Pan Bóg nie chce dać nowej miłości.Bo ta,którą błogosławił,była inna niż oczekiwania.Ma być lekko łatwo i przyjemnie.Ja tam dziękuję Panu za krzyż,który mi daje,i wcale nie będę nawet próbował zrozumieć,dlaczego?Jestem taki mały,taki pył i z takim małym mózgiem,że tylko mogę zaufać.I ufam.Jezu ufam Tobie.
Jerzy
Jerzy Mar 18 '14, 13:30
Ci co nie przeklinają ale potrafią swoje cierpienie Bogu ofiarować za innych trafiają od razu do Królestwa Niebieskiego. Zbyszku modlę się żeby się wszystko u Ciebie wyprostowało żebyś jak najdłużej mógł dawać świadectwo swojej prawdziwej miłości. Mam nadzieję że nagroda nie ominie Cię już tu na ziemi. 

Jezu ufam Tobie.  

zbynio518
zbynio518 Mar 18 '14, 15:39
Na pewno nikt nie jest ani gorszy ani lepszy,ale nie można obrażać Boga,a tym bardziej nie reagować na Jego obrażanie.Nic tego nie tłumaczy.Taką wiedzę ma już kilkuletnie dziecko.