Loading...

Żenujące ataki. | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Magazynek
zbynio518
zbynio518 Mar 23 '14, 12:48
Przedostatni dzień nowenny naturalnej.Znowu próby rozkojarzenia.Nie dociera do szatana,że daremne jego trudy.Powiedziałem mu,że już żenujące stają się jego próby.Daj sobie siana.Powiedziałem mu głośno,bo wiem przecież,że wszystkie złe myśli i trudności z koncentracją to jego robota.Pomogło.Nadal podziwiam żonę,w tym co robi.I wczoraj i w nocy i dzisiaj rano,ojciec jej dokucza.Zrzuca pampersy i robi na łóżko.Już 6 razy od wczoraj.A żona go za każdym razem myje i przebiera.Anielska cierpliwość.Trudno go podejrzewać o złośliwość,ale tak to wygląda.Tym bardziej postępowanie zonki ,to czapki z głów.Wcale tego nie planowałem,ale swoją obecną nowennę skończę w Dzień Zmartwychwstania,20 kwietnia.Niesamowite.
Jerzy
Jerzy Mar 23 '14, 12:54
Przekaż żonie że całuję jej spracowane ręce i modlę się za całą Waszą rodzinę. U nas dziś zaczęły się rekolekcje w parafii, Jutro jedziemy z Tereską na chemię podawaną w kroplówkach więc prawie cały dzień w szpitalu będziemy bo na początku muszą robić badania krwi. Jeśli będę mógł to wieczorem pójdę i znów ofiaruję za Was modlitwę. 
marek
marek Mar 23 '14, 14:09
za Was ++
Beata
Beata Mar 23 '14, 14:53
Podpisuję się pod wpisem SoWy :) Również będę pamiętać w swoich modlitwach o Twojej żonie i Tobie. 
Besia
Besia Mar 23 '14, 16:35
Zbyniu dużo sił życzę żonie i wesprę modlitwą .
Edyta
Edyta Mar 23 '14, 19:41
++
Jerzy
Jerzy Mar 23 '14, 19:48
Znów mnie zawstydzacie dziewczyny, mnie się wydaje że robię to co powinienem a moja żona twierdzi że jeszcze za mało ;) . W tym świecie w którym pieniądz wypiera Boga ktoś kto dotrzymuje przysięgi małżeńskiej wydaje się ideałem a ja jestem tylko prochem i grzesznikiem który tylko stara się być lepszym oraz pamięta że przed ołtarzem mówił: "Ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz to że nie opuszczę cię aż do śmierci". Moja żona dbała o mnie gdy leżałem połamany po wypadkach a ja teraz dbam o nią najlepiej jak potrafię. Nawet gdy ucisk guzów na mózg powoduje że czasem daje mi trochę popalić. 

Zbyszek jest bohaterem i jego żona również. 

Beata
Beata Mar 23 '14, 21:22
Co tu dużo mówić: Jerzy, Tereska, Zbyszek i jego żona to tacy nasi katoliccy AVENGERS :)
Iwona
Iwona Mar 24 '14, 11:44
Wyczytalam jezeli opusci sie maz lub zona a jezeli sie nawroci to ta druga strona powinna byc zawsze gotowa, zeby przyjac z powrotem swojego wspolmalzonka.
zbynio518
zbynio518 Mar 24 '14, 17:15
Skończyłem część blagalną.Na raty ,ale udało się.To dlatego,że zadarłem z szatanem.Daje mi popalić dzisiaj.Tyle słodkości na forum do mnie,że bardzo mi głupio.Chyba trochę w tym przesady.Ale dzięki się należą,co właśnie robię.Źle się dzisiaj czuję,chociaż cieszę się,że pół nowenny pokonalem.Jakoś to będzie.Wytrzymamy.