Loading...

Bliskie spotkanie drugiego stopnia. | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Magazynek
zbynio518
zbynio518 Kwi 7 '14, 13:12
Wioząc Grzesia do szkoły,żona zauważyła średnią córkę z wnuczka.Zatrzymała się i podeszła.-Co u Was słychać?  

-Nic.Nie mam czasu z Tobą gadać!

-Może wpadniecie?Ojciec ostatnio źle się czuję.Mówi,że tęskni za Wami.

-Nie ma takiej opcji.Odczep się i daj mi spokój,bo nie mam czasu.

Żona się rozpłakala i poszła do samochodu.Teraz nic nie mówi.Myśli.Za to ja jej mówię

-Zobaczysz,że wymodlę nawrócenie i zgodę.Nie długo pierwsza komunia wnusi,może to ten czas?

Edytowany przez zbynio518 Kwi 7 '14, 14:44
Besia
Besia Kwi 7 '14, 13:14
Zbysiu wymodlisz ;))))
Jerzy
Jerzy Kwi 8 '14, 18:24
Zbyszku jesteśmy z Tobą w modlitwie. Pan Bóg jest miłosierny, skały kruszeją więc i serca Waszych córek też skruszeją. Teraz w Róży odmawiam V Tajemnicę Światła ale w każdym rozważaniu tajemnicy jest wątek który można wnieść do rozważania każdej tajemnicy: "tym jakie może wypływać z moich słabości i grzechów" :

V Światła


Panno Czci Godna, Przybytku Chwalebny – Maryjo, proszę Cię w intencji moich dzieci i wszystkich dzieci objętych modlitwą w tej róży, przez tajemnice Ustanowienia Najświętszego Sakramentuuproś u Boga łaskę ochrony tych dzieci przed wszelkim złem, zwłaszcza tym jakie może wypływać z moich słabości i grzechów. Tobie powierzam drogi rozwoju i ufam doprowadzisz je do Jezusa. W tej tajemnicy proszę szczególnie o godne, święte i jak najczęstsze uczestnictwo w Eucharystii. Amen. 



Besia
Besia Kwi 8 '14, 21:40
Ja też polecam ,też jestem w róży;))))
zbynio518
zbynio518 Kwi 9 '14, 09:47
Gorąco dziękuję Wam.Jeszcze nie wiem,jak to zorganizować,ale dam sobie radę,może i przy Waszej pomocy.W moim przypadku wchodzi w grę tylko Internet.Poszukam.Na razie,od maja 2012 roku odmawiam nieprzerwanie Koronkę w tej intencji.Kieruję się drogowskazem,który wisi nad moim łóżkiem,,Jezu ufam Tobie.
Besia
Besia Kwi 9 '14, 09:58

Zbysiu piękny masz drogowskaz ;)))))

Koronka do Miłosierdzia ;))))

Jak byś chciał dołączyć do róży rodziców za dzieci przez internet to tu masz namiary

http://www.rozaniecrodzicow.pl/?o=uczestnictwo

zbynio518
zbynio518 Kwi 9 '14, 10:14
Piękne dzięki Beti.Właśnie się zarejestrowałem.
Besia
Besia Kwi 9 '14, 10:16

Cieszę się ;)))))Wymodlisz Zbysiu ;)))

Pozdrawiam serdecznie ,niech Pan Bóg Ci błogosławi.

zbynio518
zbynio518 Kwi 9 '14, 11:36
Od dzisiaj należę do Róży PW.bł.Marty Wieckiej i w tym miesiącu odmawiam część 2 radosną.Nawidzenie św Elżbiety.Jeszcze raz dziękuję Beti.
Besia
Besia Kwi 9 '14, 11:52

A ja należę do Róży sw. Szczepana i odmawiam IV cz chwalebną ;)