Loading...

Nie przeszkadzac Bogu

Od jakiegos czasu jestem zafascynowana Duchem Swietym, pochlaniam informacje, ksiazki, filmy. Duch Swiety dziala i jest to niesamowite:)

Moja Tablica

Dorota
Lis 23 '14, 21:40
Ci dwaj kapłani prowadzili nam całodzienne Czuwanie na Jasnej Górze, są niezwykli :) Cieszę się , Anetko z Tobą, ale ufam, że zwróciłaś uwagę na słowa chyba Radosława, że najlepiej nie nastawiać się na nic , tylko bezwolnie oddać się Duchowi Świętemu. Dzięki za ten film, choć go już oglądam, z przyjemnością obejrzałam znów :)Ci dwaj kapłani prowadzili nam całodzienne Czuwanie na Jasnej Górze, są niezwykli :) Cieszę się , Anetko z Tobą, ale ufam, że zwróciłaś uwagę na słowa chyba Radosława, że najlepiej nie nastawiać się n...Więcej…
aneciak
Lis 23 '14, 22:19
tak wiem, o. Antonello byl dzis w bxl, ale niestety mam pewne obowiazki:/ wiec musialam odpuscic, troche zaluje:) tak zwrocilam uwage, ale doswiadczylam tego na sobie, ale napisze o tym jak bede miala wyniki badan:)
Ilona
Lis 23 '14, 23:16
Ja też dziękuję. Ja pojechałam własnie z ogromnym nastawieniem na wszystko łącznie z odpoczynkiem w Duchu. Nie doświadczyłam zupełnie nic i się rozczarowałam. Jednak ten film bardzo mnie "douczył" i uświadomił :)
Sylwia
Lis 24 '14, 15:40
dziękuję za ten film ,bardzo mi potrzebny był :)
aneciak
Lis 24 '14, 17:28
milo mi, ze na cos sie przydalam:) ale polecam rowniez ten filmhttps://www.youtube.com/watch?v=aGiK52FCcZw jest w 5 czesciach tu zamieszczam 1milo mi, ze na cos sie przydalam:) ale polecam rowniez ten filmhttps://www.youtube.com/watch?v=...Więcej…
Musisz się zalogować, aby komentować

Filmy

Od aneciak
Dodane Lis 23 '14, 08:59
Kategoria Modlitwa
O niebie i aniołach
Świadectwa

Inne filmy użytkownika

Oceń

Twoja ocena:
Wszystkich: (0 ocen)

Tagi