Loading...

Konferencja

Bardzo dobra konferencja.

Moja Tablica

Jugi
Lis 22 '16, 00:14
rzeczywiscie bardzo dobra konferencja:)
Dorota
Lis 22 '16, 09:24
Tak, bardzo dobra konferencja, a o.Paweł. niektóre myśli z niej , również wyśpiewując, przekazuje w późniejszej Adoracji. Całe Forum było poświęcone w sumie woli Bożej, warto też posłuchać o. Remiego , który mówi o lęku przed wolą Bożą, a dla tych, którzy pragną wypłynąć na głębię Inga Pozorska w swj konfrencji też ma niezwykły przekaz.Tak, bardzo dobra konferencja, a o.Paweł. niektóre myśli z niej , również wyśpiewując, przekazuje w późniejszej Adoracji. Całe Forum było poświęcone w sumie woli Bożej, warto też posłuchać o. Remiego ...Więcej…
Dorota
Lis 22 '16, 09:29
A tak swoją drogą, życzę Ci Grzesiu,by Twój tydzień rekolekcyjny prowadził akurat o.Paweł, podobnie jak Ty jest uzdolniony muzycznie, może Cię do czegoś zainspirować : )
Grzegorz
Lis 22 '16, 10:55
Kiedy się dowiedziałem o nowym duszpasterzu Mocnych - przyjąłem to z lekką niechęcią. Ale ta konferencja przekonała mnie, że wybór o. Pawła był prawdziwie wolą Bożą.
Grzegorz
Lis 22 '16, 10:56
Aaa... i bardzo lubię historię o Jasiu, któremu w życiu nie wyszło :D
Bożena
Lis 22 '16, 12:36
No i się powtórzę,:) bardzo dobra, świetna konferencja. Zmienia troszkę myślenie, parę myśli, zdań zaczerpnęłam sobie z niej:):)
Dorota
Lis 22 '16, 17:09
Każdy , kto miał do czynienia z o. Remim , tak myślał :) Po rekolekcjach mieliśmy czas , by się z o. Pawłem pożegnać, jak się później okazała , każdy z nas zaczynał prawie od tego samego zdania "O. Pawle, miałam/em obawy , że nikt nie potrafi zastąpić o. Remiego, a tu taka niespodziankę ojciec nam sprawił" :) Ale podobne myśli mieliśmy , kiedy zmarł o. Kozłowski zwany przez wszystkich "tatą", a na jego miejsce wszedł Remi.Każdy , kto miał do czynienia z o. Remim , tak myślał :) Po rekolekcjach mieliśmy czas , by się z o. Pawłem pożegnać, jak się później okazała , każdy z nas zaczynał prawie od tego samego zdania "...Więcej…
Dorota
Lis 22 '16, 17:13
A czy Jasiu nie jest w wielu nas, zwłaszcza w tych , którzy za młodu mało pragnęli...? Tylko , że większość z nas nie pyta wtedy raczej "czemu mi to nie wyszło" :)
Musisz się zalogować, aby komentować

Filmy

Od Grzegorz
Dodane Lis 21 '16, 22:25
Kategoria Katechezy

Inne filmy użytkownika

Oceń

Twoja ocena:
Wszystkich: (0 ocen)