Loading...

Nowenna pompejańska daje siłę! z bloga Magdalena

Witajcie. jestem Magda i niedawno skończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę pompejańską (polega ona na odmawianiu 3 części różańca przez 54 dni).

Odmawiałam tę nowennę w intencji mojego taty, gdyż zbliżała się jego operacja. Bałam się, że coś pójdzie nie tak, szczególnie, że w tym roku straciliśmy jedną bliską część naszego życia.
Pierwsze 3 różańce odmówiłam 12 października. Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że mi mi się uda, w szczególności, że różańca nie odmawiałam prawie wcale wcześniej. Na początku rzeczywiście było ciężko, bo nie byłam przyzwyczajona do takiego czegoś. W końcu przyzwyczaiłam się i przez cały ten czas różaniec dawał mi siłę. W między czasie spotkałam kolejny zakręt mego życia- operacja mojego psa. Może pomyślicie, że to głupota, że się tego bałam. Wiecie, jestem taką osobą, która bardzo szybko przywiązuje się do zwierząt. W tym roku straciłam już jednego cudownego psa, nie chciałam przeżywać drugi raz tego smutku. Zaczęłam więc odmawiać nowennę pompejańską a do tego jeszcze czwarty różaniec. Kiedy mój pies przeszedł swoją operację bardzo dobrze, odmawiałam jeszcze przez kilka dni różaniec dziękczynny za zesłaną łaskę. Mój tata swoja operację również przeszedł dobrze i wrócił do domu cały i zdrowy.
W miedzy czasie, jak odmawiałam różaniec, zdarzały się cudowne rzeczy. Mimo że miałam bardzo mało czasu na naukę przez nowennę pompejańską, dostawałam same 6 i 5. Żyło mi się lżej. Czułam opiekę Matki Boskiej i czuję do dziś. 

Nowenna Pompejańska to jest cudowna rzecz.  Pan Bóg  tak bardzo nam pomaga i robi wszystko żeby nam żyło się lepiej i zawsze będzie  pomagał, nawet w tych najgorszych chwilach.

 

Nie bójcie się odmawiać różańca. Wiem, że ludzie zniechęcają się do tego, bo uświadamiają sobie jaki jest długi. Ale czy nie warto poświęcić tych 30 minut na to, aby uzyskać łaskę? Pan Bóg tak wiele robi dla nas. My też możemy zrobić coś dla Niego.

Różaniec daje siłę!


     Następny wpis
     Blog

Moja Tablica

marek
Gru 9 '16, 14:54
Lubię to! ;-)
Beata
Gru 9 '16, 15:29
Witaj Magda,piękne swiadectwo-dziękuje Ci za nie:) ja jestem w podobnej sytuacji jak Ty byłas.Czekam na operacje mojego synka(19 styczen) tez odmawiam moja pierwsza Nowenne w zyciu(od 24 listopada)zakoncze ja 4 dni przed operacja synka.Twoje swiadectwo daje mi jeszcze wieksza wiare ze Matka Boża i nam tez dopomoze.Pozdrawiam Cię i zycze wiele Łask dla Ciebie ,Taty i całej Twojej rodziny....nawet i dla pieska:) tez kocham zwierzeta:)Niech Bóg bedzie z Wami:)Witaj Magda,piękne swiadectwo-dziękuje Ci za nie:) ja jestem w podobnej sytuacji jak Ty byłas.Czekam na operacje mojego synka(19 styczen) tez odmawiam moja pierwsza Nowenne w zyciu(od 24 listopada)zak...Więcej…
Besia
Gru 9 '16, 15:38
Dziękuję za świadectwo Magdo;) Chwała Panu i Matce Bożej ;) Niech Pan Bóg błogosławi Wam ;) Ja też lubię bardzo zwierzątka ;)
Dorota
Gru 9 '16, 16:29
Raduje się moje serce Tobą i tym, co piszesz :))) Niech Bóg Wam błogosławi! A Tobie życzę pięknych spotkań z Maryją :) ♥
Bożena
Gru 9 '16, 19:41
Piękne świadectwo Magdo i Bóg zapłać Ci za nie. Niech Maryja nadal Cię prowadzi, a Pan, obdarza wszelkimi łaskami. Dzięki, że jesteś:):)
Magdalena
Gru 10 '16, 18:44
Bardzo dziękuję Wam wszystkim za te wspaniałe słowa :) jesteście cudowni :) Pan z Wami! :)
Musisz się zalogować, aby komentować

Zapisz

Autor Magdalena
Dodane Gru 9 '16, 14:17

Tagi

Oceń

Twoja ocena:
Wszystkich: (0 ocen)

Archiwum