Loading...

Zaczynam Nowennę Pompejańską | Forum Nowenny Pompejańskiej

Ania
Ania Kwi 25 '14, 13:41
Witajcie, Kochani!

Dziś, po raz trzeci w życiu zaczynam Nowennę Pompejańską. Dwóch poprzednich nie udało mi się dokończyć, zbyt szybko ogarnęło mnie zniecierpliwienie, może intencja nie była szczera? :)

Modlę się do Ducha Świętego, by pomógł mi teraz wytrwać, a sprawa jest dla mnie naprawdę ważna.

Modlę się o przywrócenie do mojego życia przyjaciela, za którym bardzo tęsknię i abyśmy mogli być razem. Czytałam świadectwa takich modlitw, wiem, że bywa, że takie modlitwy nie są wysłuchiwane i jeśli, to jest w tym jakiś głębszy sens, dlatego chcę powierzyć całą sprawę Mateńce i liczę na to, że mi dopomoże i spełni się moje marzenie z głębi serca.

Gdyby ktoś z Was chciał dołączyć do mojej modlitwy, zapraszam :)


Weronika JG
Weronika JG Kwi 25 '14, 13:57
Witaj Aniu:) Powodzenia Ci życzę, na pewno wszystko będzie dobrze, na pewno wytrwasz tylko rozeznaj prawidłowo intencję:)

Ta modlitwa działa cuda:) Wiem bo sprawdziłam :))

Bożena
Bożena Kwi 25 '14, 22:19
Wierzę Aniu, że tym razem wytrwasz :))))))
Ania
Ania Kwi 25 '14, 22:32
Bardzo Wam dziękuję, także wierzę, że tym razem się uda :)))

Obiecuję dać świadectwo!


SoWa, dziękuję z serca, ja również się za Ciebie pomodlę :)

Edytowany przez Ania Kwi 25 '14, 22:33
Ania
Ania Kwi 27 '14, 12:48
Pozdrawiam Was w ten piękny dzień :)

Dziś, przeglądając internet, natrafiłam na cytat: "Nie ma takiego problemu, którego nie dałoby się rozwiązać za pomocą różańca". :) :)

Ania
Ania Kwi 28 '14, 11:35
Kochani, wczoraj wieczorem stało się coś nieprawdopodobnego :)


Wieczorem, powierzając wszystkie sprawy Bogu, poprosiłam Go, by wysłuchał mojej intencji, którą kieruję do Niego za pomocą Nowenny Pompejańskiej...i na chwilę zapadłam w półsen, z którego obudził mnie głos: "Dobrze, dam ci go"! Wybudziłam się jak sprężyna i zaczęłam rozglądać się po pokoju :)

Staram się nie popadać w przesadę i studzić swój zapał, że to sam Pan Bóg wczoraj dał mi znak, ale dziś dopiero czwarty dzień nowenny a ja czuję, że mogłabym góry przenosić. :) :)

Ania
Ania Kwi 30 '14, 19:53
Moja intencja jest złożona z dwóch części. Pierwsza z nich została dzisiaj wysłuchana! :) :) W szósty dzień Nowenny! Nie posiadam się z radości, ale będę dalej modlić się do Mateńki, wszak została jeszcze część druga ;)


Chwała Panu!!!!